Wpis z mikrobloga

Ten szajs do tej pory kosztował mnie 1300000 Wyniesiony 3 rakietami. Jest to zalążek mojej nowej bazy na eve. Z tego miejsca będe robił wszystkie g---o-misje jak skany i raporty na całej planecie. Już teraz 4 naukowców o--------a jakieś szajsy do tworzenia 4 punktów nauki dziennie. Pozostało mi jeszcze wysłanie 2 albo 3 samolotów z systemami naukowymi, mobilnej kopalni i kontenera na paliwo. i jeszcze jednym modułem naukowym. Następnie Wyślę im ogromną rakietę powrotną dla załogi na orbitę, i jeden sporych rozmiarów SSTO aby zabrać całą ekipę na kerbin. Stanie się to po ok 20-25 latach. Razem będzie ok 22 kerbali a koszty w granicach 7-11 milionów.
#kerbalspaceprogram #oniee
oniee - Ten szajs do tej pory kosztował mnie 1300000 Wyniesiony 3 rakietami. Jest to ...

źródło: comment_zCSBlunBedDoeaHzOoHPN69Yi3NV2r9X.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@razadihan: Wyszedłem z założenia że to się bardzo opłaca. Koszt wysłania czegokolwiek zdolnego do raportów z powierzchni skanów temperatury czy grawitacji otwiera się przy ok 200000 Lepiej jest wyslać coś co tam będzie na stałe, i bedzię można wykonać kilka misji niz robić to pojedyńczo i tracić 200-400 dni na sam lot na planetę. Co do krecenia to idea upadła, ale nikt sie nie podjął wykonania ostatniej misji w tagu
  • Odpowiedz
@Rakal: to jest wersja 1.0.2 Mam moda na automatyczne odzyskiwanie elementów startowych rakiety i mech J--a do startów na okresloną wysokość, kiedy ja w tym momencie moge sobie np przeglądać wykop:D
  • Odpowiedz
@oniee: Ergonomicznie to sobie wymyśliłeś, piękna oszczędność czasu i pieniędzy. Bardo zacna nominacja, ale w 1.0+ grałem ze 20 minut łącznie, więc jestem trochę do tyłu z nowościami, a jeśli chodzi o karierę to już w ogóle. Zawsze preferowałem długie godziny na sandboxie. Nie mam więc pola do popisu przy wymyśleniu czegoś twórczego. Może jednak Ty się tym zajmiesz? Rzućmy coś nietrudnego, nawet dla świeższych graczy. Trzeba zachęcić do zabawy
  • Odpowiedz