Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie warto rozdawać tutaj rzeczy?
Prawie wszyscy, którzy plusują w nadziei wygrania czegokolwiek (nawet gry wartej 20 centów) są pieprzonymi pasożytami.
Jakiś czas temu zorganizowałem mały konkurs na grę Homefront na X360. Zadanie było proste - narysować dowolną techniką dowolny obrazek, który przedstawi realia wojny. Plusów łącznie 48, prac... 3. Ale kiedy rozdawałem grę Life is strange przed premierą to plusów dostałem około tysiąca. Tak samo mają się wpisy, w których rozdają za nic, nic niewarte bajery z Aliexpress. Tutaj dochodzi pułap nawet kilku tysięcy plusów.

Także jeśli chcecie cokolwiek rozdawać - polecam przy okazji zadać jakieś, nawet najprostsze zadanie. To niezły sposób na odsiew trolli i ludzi, którzy chcą dostać coś nie robiąc dosłownie nic.

Dlatego też nie jedna, a wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie wygrały coś ode mnie. Homefront powędruje do @Eraies, a @FarlenPL i @pieczywowewiadrze otrzymają gift na Steam w postaci Wiedźmina. Tak przy okazji premiery trójki. @Eraies jeśli chcesz - możesz olać Homefront i dostać Wiedźmina 2. Tę drugą grę bardziej polecam. ;)

[ #wiedzmin #rozdajo #podludzie #pasozyty #boldupy #polakicebulaki ]
  • 16
@UsAndThem: Masz rację, ale jednak nie wrzucałbym wszystkich do jednego wora, pamiętaj, że Homefront jest dosyć starą gierką, tanią, a w dodatku na X360. Gry na steam są masowo plusowane ze względu na karty kolekcjonerskie + ludzie zbierają gry jak pokemony, to nic, że nie mają czasu, by w nie grać, trzeba złapać je wszystkie.

Sam Twój wpis widziałem, ale postanowiłem, że nie będę brał udziału, gdyż Homefront mnie nie interesuje.