Wpis z mikrobloga

Wymieniał ktoś z was mechanizm podnoszenia szyby w E36 coupe? Zaczęło się od tego, że szyba nie chciała się zamykać. Jechała do góry kawałek a nagle cofała się kilka cm, żeby ją zamknąć musiałem klikać i po kawałku ją domykać. Niestety aktualnie szyba stanęła w miejscu i nie rusza ani w górę ani w dół. Rozebrałem boczek a tu się okazuje, że wszystko jest #!$%@? na nitach.. Słychać przekaźnik jak klika ale nic dalej się nie rusza. HELP?!
#bmw #e36 #bmwsorka @sorek podpinam się pod tag ()
  • 7
@kreiws: na sztycach są takie plastikowe kostki (niebieskie lub czerwone) i ta kostka mogła się połamać bo to gówno plastikowe jest. Na 90% to jest przyczyna Twojego problemu.
@kreiws: @tomekamila: Ja naprawialem to ale w sedanie e36 i mialem pokrzywione te lapy co podpierają szybę, nie wiem jak to się poprawnie nazywa.

Ale byly na tyle skrzywione, ze w jednym momencie silnik elektryczny nie dawal rady tego podniesc i sie zacinalo.
@matiit: @tomekamila: rozmontowałem obudowę silniczka, wyciągnałem tą "korbe", przeczyściłem wszystko w środku i wpiąłem z powrotem. DZIAŁA! Magia... Cośtam dalej strzela momentami ale działa.. @tomekamila Wola Duchacka, jakbyś miał jakoś czas to się odezwij bo boczki mam dalej ściągnięte, mogę gdzieś podjechać! Dzięki panowie za informacje