Wpis z mikrobloga

@Pozytyvny: Cetaphil MD. NAJLEPSZY.

najwyższe wśród dermokosmetyków stężenie silnie wiążącej wodę gliceryny,
olej z orzechów makadamia, który dostarcza skórze niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych,
pantenol, który łagodzi podrażnienia i ułatwia regenerację naskórka,
składnik antybakteryjny, który sprawia, że można go stosować w przebiegu trądzika młodzieńczego,
  • Odpowiedz
@f3ria: właśnie w studiu zawsze mi bepanthen polecają jak idę a w internetach każdy tylko alantan poleca... temu tą ankietę zrobiłem jak to z mirkami jest( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DannyDeVito: wazelina zapycha rany, więc nie jest dobra.

@Pozytyvny: Bepanthen jest lepszy bo jest mniej tłusty, a poza tym Alantan moze uczulać po zmianie składu jakis czas temu. dlatego lepiej od razu brać Bepanthen. przetestowałam oba + Easy Tattoo i Bepanthen wygrywa.
  • Odpowiedz
mam 10 dziar, od 5 lat sie dziaram, nie widze roznicy miedzy wazelina a alantanem czy bepanthenem, problemem nie jest slabo gojaca sie rana lecz to, ze to chamsko schnie i wtedy mozna #!$%@? dostac. Znasz wszystkich tattoo guyow oraz kazdego kolesia co sie dziaral na swiecie, ze wiesz, ze nie poleca? ( )
  • Odpowiedz
@DannyDeVito: Mam wytatuowane ponad 50% ciała i nie muszę znać wszystkich tattoo guyów, wystarczy że wiem, że wazelina dusi ranę i jako taka nie ma ŻADNYCH właściwości leczniczych. Jeśli lubisz tłuste to kup alantan maść. Przynajmniej wspomoże gojenie.
  • Odpowiedz