Wpis z mikrobloga

Dziś samochód, który uwielbiam, czyli Corvette C4. Długo zastanawiałem się które zdjęcie wybrać i mam wrażenie, że to najlepiej oddaje urok C4. Nie jest już tak "męski" jak C3 i z daleka widać epokę w której został zaprojektowany, ale to mi się najbardziej w nim podoba. Tutaj pełna galeria autora.

Tym razem dodam jeszcze kilka innych zdjęć, ponieważ trafiłem na kilka świetnych według mnie galerii.

#carboners #popupheadlights #chevrolet #corvette

Pobierz
źródło: comment_DegQCgmbDeTNLp2Rqbw3cA3XZ0dugMOw.jpg
  • 27
@anas_lex: O to właśnie chodzi w takich samochodach. Jak ściągniesz jeszcze dach i bujniesz się gdzieś w ciepły, letni wieczór to już w ogóle klimat nie do pobicia. Czekam właśnie na cieplutkie noce, otwarty szyber, szyby w dół i spokojnie będę sobie sunął :)

W cenie heczbeka można znaleźć fajną alternatywę która nie pogrąży finansowo. Wiem że nie wszystko jest takie kolorowe i nie zawsze można sobie pozwolić na tego typu
W cenie heczbeka można znaleźć fajną alternatywę która nie pogrąży finansowo. Wiem że nie wszystko jest takie kolorowe i nie zawsze można sobie pozwolić na tego typu fanaberie, ale czasem dziwię się rówieśnikom. Bynajmniej nie uważam żeby mój światopogląd był jedynym słusznym, absolutnie! Tylko niektórzy mają tych 20 parę lat i z premedytacją kupują do bólu nudny samochód, nieraz za spore pieniądze, wzdychając przy tym do modeli nieco bardziej porywających. Gdzie tu
@Shodan56: Dzięki, bardzo mi miło. Szanuję każdego kto z pełną premedytacją kupuje jakiegoś nietuzinkowego złomka, choć mógłby wybrać względny spokój w Skodzie Fabii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bodajże w którymś z odcinków Petrolicious koleś opowiadał, że w starszych autach a to coś padnie, a to szyby będą parowały od środka, a to nie masz najnowszych systemów, lecz masz ten klimat. I często jest tak, że jak kupisz