Wpis z mikrobloga

Dziś samochód, który uwielbiam, czyli Corvette C4. Długo zastanawiałem się które zdjęcie wybrać i mam wrażenie, że to najlepiej oddaje urok C4. Nie jest już tak "męski" jak C3 i z daleka widać epokę w której został zaprojektowany, ale to mi się najbardziej w nim podoba. Tutaj pełna galeria autora.

Tym razem dodam jeszcze kilka innych zdjęć, ponieważ trafiłem na kilka świetnych według mnie galerii.

#carboners #popupheadlights #chevrolet #corvette

G.....y - Dziś samochód, który uwielbiam, czyli Corvette C4. Długo zastanawiałem się ...

źródło: comment_DegQCgmbDeTNLp2Rqbw3cA3XZ0dugMOw.jpg

Pobierz
  • 27
@Gummy: tak, chciał zabić :D Jechać jest czym, o ile masz odwagę na prawdę mocno przycisnąć. Brat poinstruował mnie że nawet jak lecisz grubo to w zakręcie lepiej nie zdejmować nogi z gazu bo tył ma tendencję do uciekania, od razu pewniej się czułem haha
@anas_lex: jechałeś tą tarbo czy n/a? Na forum mr2.pl chłopaki wielokrotnie pisali - nie puszczaj gazu na zakręcie jeśli życie Ci miłe :D
Fajny szatanik, jednak do jazdy na co dzień wolę coś o spokojniejszym temperamencie. Wiecznie mokre paszki i zapas antyperspirantu w schowku? To nie dla mnie ;)

@Aerodeckvv: Stary, dziś wygrałeś internet. A pan nieboszczyk pośmiertnie dołącza do galerii ludzi pozytywnie zakręconych ( )
@anas_lex: Oj tam, wiadomo że w internecie królują same wypicowane sztuki chowane pod bawełnianą płachtą. Jak samochodem się jeździ na co dzień to będzie miał swoje mankamenty. Wolę takiego z lekka obdrapanego, co jednak częściej wozi właściciela, niż stoi w garażu ;)
@Gummy: zdrowe podejście :)

Zabrzmi to teraz typowo dziecinnie ale 2 rzeczy które najlepsze są w tym aucie (pomijając fakt że to auto w ogóle całe jest fajne) to właśnie #popupheadlights :D i dźwięk blow-offa. Każda zmiana biegów to banan na mojej mordzie. To takie smaczki które sprawiają że cieszę się jak głupi :D

Sprawy sobie nie zdawałem ile można czerpać przyjemności z jazdy. Jeżdżę na co dzień zwykłym hatchbackiem, nie