Wpis z mikrobloga

@robekk1978: Z małymi poprawkami (czasami wystarczy zworkologia, czasami przejściówka) zabangla. Najgorzej jest z sygnałem ready - ten rzadko jest i trzeba go sobie jakoś wygenerować (choć teoretycznie w stacjach pc-towych może wystąpić). Oczywiście proste poprawki pozwolą jedynie na obsługę dyskietek "rzadkich"
pomyśl że to miało zegarek 7.14mhz i 512 KILO BAJTÓW (nie mylić z megabajtami :D )

@robekk1978: I co z tego? Dało się na tym grać, tworzyć muzykę (ProTracker rulez!), rysować (Deluxe Paint rulez!), programować (MasterSka/ASM-One rulez!), wykorzystywać w TV (Scala rulez!)... mało?
@OSH1980: no kuwa jak zniechecam ??? pokazałem cuda podkreślając że to wszystko zrobione na sprzecie który jest przy dzisiejszych niewyobrażalnie 'słaby' :-) (kolekcja już idzie do zyda niestety...)( ͡° ʖ̯ ͡°)
@robekk1978: Chłopie... ja też nie mam czasu, ale nie warto rezygnować... będziesz miał jak arti - 10 lat przerwy i będziesz chciał wrócić... odstaw na razie w bezpieczne mi3ejsce, bo potem możesz żałować...