Wpis z mikrobloga

#rzucampalenie #gregurzucapalenie
Po juz 7 porazkach w tym roku ... nie palilem lacznie ok 50 dni. Zatem jeszcze raz zaczynam... Bede codziennie sie meldowal w #gregurzucapalenie , nigdy o plusy nie prosilem ;) ale mozecie poklikac co bym mial wiecej sil. Gregu stronk ! ;)
Ostatni raz zaczalem palic po 20 dniach bo napilem sie piwa.... zatem tym razem zero piwa... Njagorzej jak ktos zaprasza... ciezko odamawiac ale teraz bede bardziej uparty ;) W koncu musi mi sie udac.
Pobierz g.....- - #rzucampalenie #gregurzucapalenie 
Po juz 7 porazkach w tym roku ... nie p...
źródło: comment_IBPRsyCb4FaoGtmbz9qM7Zaej8si3qHP.jpg
  • 15
@gregu-: przestań sobie wmawiać, że rzucanie palenia jest ciężkie. Ja nie palę kilkanaście dni (12 chyba) i już tylko momentami mam "ciąg" do papierosa. Tylko wiadomo - trzeba się pilnować i nawet jednego nie zapalić, tak w zeszłym roku poszło psu w dupę 3 miesiące niepalenia
@rolfik_r1: czemu zakladasz ze sobie wmawiam ze jest ciezkie ? Nie mam problemu z rzucaniem, kiedys tak mialem, obecnie po prostu przestaje palic i leci. Tylko te piwo... za kazdym razem jak sie napije to automatycznie papieros.. i non stop mi sie nie udaje rzucic przez piwo. Raz nie palilem 28-30 dni, i pamietam ze jakos potem napilem sie piwa i z zautomatu papieros... takze tym razem zero piwa , ZERO
@rolfik_r1: kupilem sobie paluszki, tez niezle daja rade ;) kiedys jak rzucalem to musialem powiedzmy cos tam ciagac, ale obecnie juz tak jakos nawet nie mam. Mam tylko pokuse wtedy jak ktos proboje mnie poczestowac papierosem, albo jak ktos zaproponuje piwo .. wtedy wlazca mi sie cos takiego ze OOOO bedzie palone hahahaha ;) No ale grunt to sie nie poddac, juz rzucam jakies 30sty raz w zyciu ;)
@gregu-: ja na razie chyba trzeci raz i jest w miarę ok. Ostatnim razem i tak było dobrze, bo z czerwonych LuckyStrike'ów przeszedłem na najsłabsze Sobieskie i paliłem 3-4 dziennie. I w sumie to był też dobry grunt do kolejnego podejścia
@gregu-: no to gites :D ja też się biorę za ostawianie Xanaxu, jest ciężko Ci powiem, trzeba jednak robić coś żeby nie myśleć o "głodzie" i najlepiej żeby to nie było jedzenie, ty masz już coś wybrane? Wiem, że biegasz dużo, to pomaga zapomnieć o głodzie nikotynowym?
@Master_Xabies: nie biegam... nic nie mow.. #!$%@? sobie stopy, juz 5 miesiecy jak lekarze "proboja" dowiedizec sie co mi dolega... ogolnie to moj sposob to skupienie sie na innych rzeczach. Np. teraz stwierdzielm ze chce schudnac 10 kg, no i zajmuje sie dieta, robieniem sokow, czytam wiecej ksiazek, pije jakies wymyslne herbaty, udzielam sie na mirko wiecej, ummmm co jeszcze, powiem Ci ze wzialem sie za siebie troche.. tzn zaczalem sie
@LegoBatman: indeed ! a jak mowisz mlodym ze wez to zostaw.. zostaw te gowno... to nie wierza,, ja wiem lepiej ... masakra , fajki powinny byc zakazane.... ZA-KA-ZA-NE, chyba ze wymysla fajki ktore tak silnie nie uzalezniaja,
Raz nie palilem 28-30 dni, i pamietam ze jakos potem napilem sie piwa i z zautomatu papieros


@gregu-: przerzuć się na czystą ( )

teraz stwierdzielm ze chce schudnac 10 kg, no i zajmuje sie dieta, robieniem sokow, czytam wiecej ksiazek, pije jakies wymyslne herbaty, udzielam sie na mirko wiecej,


@gregu-: I jak tam wpływ czytania książek i przeglądania mirko na gubienie kilogramów? ( ͡