Wpis z mikrobloga

  • 9
@h3lloya: a no ja ich najbardziej nie lubie za upolitycznienie prokuratury na przyklad.

Ale w sumie nie o to chodzi, bardziej o odpowiedz, czemu tak sie wytyka straszenie PiSem skoro w calej kampanii kazdy kims straszy, najczesciej swoim wrogiem politycznym, co nie dziwi.
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: zależy co rozumiemy poprzez dobry argument.

Jeżeli chodzi o skuteczność to raczej tak: skutecznie spaja elektorat, który nie musi mieć dużo więcej cech wspólnych poza antyPiS, tak jak konserwatyzm i KK oprócz niechęci do PO spaja elektorat PiSu.

Jeżeli chodzi o samo zagrożenie - to chyba rzeczywiście kwestia opinii. Mnie też się PiS nie podoba
  • Odpowiedz
@h3lloya: a no ja ich najbardziej nie lubie za upolitycznienie prokuratury na przyklad.


@stekelenburg2: żartujesz sobie? Przy okazji Amber Gold wyszło na jaw że wystarczy powołać się na kancelarię by prokurator rozłożył nogi, wypiął dupę i prosił o klapsy
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: Tu chodzi o pewną wizję zmian w kraju, PO zdradziło swoich wyborców nie dotrzymując obietnic, Ci słabiej myślący bądź słabiej zorientowani wciąż trwają przy PO tak mocno, że Rydzyk by się nie powstydził.
PiS to inna sprawa, ich wystarczy zostawić samych sobie i sami się skompromitują, będzie łatwiej przejąć władzę po nich. I tego właśnie Polska potrzebuje, zmiany, nowej opcji, jeżeli wygra PO to zmiana znowu się odsunie w
  • Odpowiedz
  • 39
@zgnily: chyba ci sie z sadem pomylilo. Zreszta chodzi o kwestie systemowe. PiS robilo to tak zle, ze PO zdeydowalo sie oddac kontrole nad prokuratura i rozdzielic ja od min. spr., co zreszta uwazam za jedno z ich najwazniejszych osiagniec.

@sureshot: wow, politycy nie dotrzymuja obietnic. PiS na pewno to zmieni...
  • Odpowiedz
@zgnily: chyba ci sie z sadem pomylilo. Zreszta chodzi o kwestie systemowe.


@stekelenburg2: system nic tu nie zmieni. PO udowodniło że ma na wszystko #!$%@?. Na PiSie przynajmniej media będą trzymały wartę, nie pozwolą im na takie #!$%@? jakie robiło PO. PO nie ma już żadnych hamulców, poza konstytucyjnym limitem deficytu, na szczęście, choć i tutaj robią żenujące zabiegi.
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: Chyba nie doczytałes do końca mojej wypowiedzi, poza tym ledwo się odezwiesz i już jesteś w błędzie, towarzyszu. Kilka lat mieszkałem w kraju gdzie politycy dotrzymali obietnic jakie mi składali, czyli może to co uważasz za oczywistość wynika z Twoich wąskich horyzontów, Nie zależy mi na obietnicach PiS, napisałem że sami się skompromitują i łatwiej będzie na realną zmianę po nich. Teraz rozumiesz czy mam użyć słów z mniejszą
  • Odpowiedz
a no ja ich najbardziej nie lubie za upolitycznienie prokuratury na przyklad


@stekelenburg2: taaaak to jest największy problem Polski i Polaków. Upolitycznienie #!$%@? prokuratury. No po prostu nie da się żyć w kraju, gdzie społeczeństwo musi się borykać z upolitycznioną prokuraturą. To jakiś koszmar.
  • Odpowiedz