Wpis z mikrobloga

A nawet ostatnio myślałem, że taki tag powinien wystartować. Idąc dalej - osobna strona z podzielonymi wykopkami według miasta, płci, wieku. Link do profilu, trochę danych, kilka zdjęć i może by się fajnie rozkręciło, bo wiadomo, że na badoo i tinderze nie brakuje planktonu, a jednak w naszej skrzywionej społeczności, wierzę, że jest sporo kumatych i fajnych ludzi.

Póki to jeszcze wygląda jak wygląda, to niezłym pomysłem byłaby swego rodzaju czarna lista z na przykład #falszywyrozowypasek, bo aż dziwi ilość tu udzielających się różowych, a stulejki dopiero w komentarzach się uaktywniają :D

#chcepogadac
  • 8
@NAGI: Nikt praktycznie na to nie pójdzie i wcale się nie dziwie. Za dużo ilość tu sfrustrowanych ludzi. Mało kto chce podawać dane personalne bo zaraz może znalezć się idiota który się na ciebie obrazi i cie wystalkuje. Sprawdz czasem tagi typu stuleja czy logikaróżowych.
Masa komentarzy że kobiety są podłe i odpowiadają za całe zło tego świata. Do tego nie chcą nawet spojrzeć na biednych mirków. Naprawdę sądzisz że jeden
@Skyworld:
Też mi przeszło przez myśl, że jawne obowiązywanie nicku na wykopie z zdjęciem i nazwiskiem, to średni pomysł, więc to można jeszcze przemyśleć, czy dopiero później się będzie miało do tego dostęp, albo coś.

Wiem, że sporo tu dziwaków jest, ale to właśnie oni najwięcej krzyczą. Próby naprostowania ich poglądów się zdarzają, ale to bez większego celu, bo się zlecą i klepiąc się po ramieniu będą się utwierdzać, że komuś
@NAGI: Pierwszy dzień ył lekki żart ale na razie obserwują ludzie którzy naprawde chcą pogadać myślisz że nie będzie spamu? Wiekszość tagów w końcu umiera zaraz będą teksty typu ostatnio poszedłem do baru bo #chcepogadac z jakimś fajnym #rozowypasek albowiem #ftwnogf ale nikogo nie było #heheszki
Daj się debilom rozkręcić. Mam nadzeje że z tym tagiem to sie nie stanie ewentualnie sprawne użycie czarnej pare razy i będzie spokój ale po
@yoreciv:
Im więcej wykopków, tym lepiej, a przesiew każdy musi zrobić indywidualnie.
Jeśli chodzi o napływ NOWYCH ludzi, to można wprowadzić ograniczenie, że jest wymagany jakiś minimalny staż na wykopie