Wpis z mikrobloga

#rozowepaski i też chyba #logikarozowychpaskow #truestory
Nudzi mi się w robocie więc opowiem pewną historię. Nie ma jeszcze zakończenia i jeszcze długo nie będzie miała. Nawet nie będę zmieniać imion bohaterów.
Mam kumpla, Kubę. Kuba w 2011 roku był w "poważnym", wtedy tak się wszystkim wydawało, związku z niejaką Idą, siostrą jego najlepszego przyjaciela, Mateusza. Ale tak się złożyło, że Kubuś w 2012 roku został wysłany na misję do Afganistanu. Pod koniec swojej misji dostał wiadomość od Idy, że ona odchodzi do kogoś innego, "kogoś, kto ma klasę, pieniądze i spełnia jej zachcianki i jest bogiem w łóżku". #!$%@?, księżniczka od siedmiu boleści się znalazła. Do nowego faceta wprowadziła się po dwóch miechach znajomości, wzięli ślub i w ogóle laska uchachana bo ma wszystko czego zapragnie.
Po powrocie do Polski Kuba załamał się, wpadł w depresję, zaczął pić, ale pod koniec zeszłego roku, po terapii, wsparciu mamy i znajomych wyszedł na prostą. Mateusz zachował się bardzo w porządku w stosunku do Kuby i stanął po jego stronie a nie po stronie siostry.
Kuba zaczął powoli stawać na nogi. Aż tu nagle do miasta wraca Ida. Sama, bo jak się okazało jej bogaty ukochany okazał się oszustem. Wprowadziła się z powrotem do rodziców, zaczęła przychodzić do Kuby, prosić, żeby do niej wrócił i jej wybaczył, bo ona została z niczym. Jak się okazało jest w ciąży. Kuba okazał się nieczuły na jej prośby i płacze i kazał jej spieprzać z jego życia. To ta jeszcze bardziej zaczęła na niego napierać i jeszcze częściej przychodzić. Kuba boi się wyjść z domu, żeby jej nie spotkać, nie odbiera telefonów, zamknął się w pokoju ze swoim nawrotem depresji. W końcu mama Kuby nie wytrzymała i złożyła wniosek o zakaz zbliżania się Idy do jej syna. Sprawa się toczy i nie wiadomo jaki będzie ciąg dalszy.
Skąd się biorą takie kobity. Skrzywdziła chłopaka, przez nią miał depresję. Kiedy już zaczyna nowe życie to laska wraca i jakby nigdy nic zaczyna mieszać mu w życiu. I okazuje się, że chłopak wcale nie jest taki biedny jak ona myślała. Niech spada razem ze swoim bachorem.
  • 20
@Skyworld: Ale frajer jej nie chce. Bo zrozumiał jaka naprawdę jest. I najprawdopodobniej dostanie zakaz zbliżania się do frajera. Księżniczce juz nawet rodzice nie chcą pomóc, bo słusznie uważają, że sama jest sobie winna.
@luc_paw: I bardzo dobrze, chociaż o ile moge zrozumieć jej tok rozumowania to jednak to że zawraca chłopakowi dupe nie dając mu żyć jest chore. Nie wiem jak po tym co #!$%@?ła i #!$%@? nadal jest w stanie spojrzeć w lustro, ale pewnie znając życia uważa że to ona jest poszkodowana w całej tej historii.
@Skyworld: Z tego co rozmawiałem z bratem tej laski, dowiedziałem się, że Ida uważa, że to jest wina Kuby. Bo gdyby nie pojechał do Afganistanu to ona może by od niego nie odeszła. Więc to jest tylko i wyłącznie wina Kuby.
@luc_paw: No jakby inaczej, ona po prostu miała chwile słabości którą tamten wykorzystał. To wszystko wina Kuby mógł być przy mnie. Oczywiście to że pojechał zarabiać też na nią to nie po co o tym pamiętać. Gardze takimi najbardziej.