Wpis z mikrobloga

W weekend graliśmy z żona i dwoma kolegami w Ankh Morpork. To świetna gra i chlelibyśmy sobie kupić coś w podobnym klimacie, fajnie żeby dało się we dwójkę grac jak i więcej osób. Różne karty, żetony figurki mile widziane. Skusiłbym się na PLO ale chyba dopiero po wakacjach sie pojawi w sprzedaży.
#grybezpradu
mroz3 - W weekend graliśmy z żona i dwoma kolegami w Ankh Morpork. To świetna gra i c...

źródło: comment_1B5cXdnGItHCzL62yGRpP8qV5Y4W2yC3.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mroz3: Podstawa przy szukaniu planszówek :) Niektóre tytuły dyskusyjne, niemniej większość jest bardzo trafnie oceniona i można spokojnie na tym bazować. Zwykle oceny 7 i wyżej oznaczają, że warto się zainteresować.
  • Odpowiedz
Osadnicy: Narodziny Imperium


@mroz3: Bardzo przyjemna gra. Dużo osób na Mirko ją poleca. Ma rewelacyjny wariant solo - to jedyna gra w której nie przeszkadza mi granie samemu. Do tego jest opcja kampanii (do sciagniecia za darmo), maly dodatek z nowymi kartami i większy dodatek z osobna nacja ma wyjść w sierpniu :) Zasady ma latwe i gra tez dość szybko idzie. Do tego jest bardzo ladna - grafiki sa
  • Odpowiedz
@RottenKitten: tak więc ja się zdecydowałem na Osadników NI i tylko jeszcze żonę musze przekonać mam nadzieję, że nie będzie z tym problemu a po wakacjach jak wyjdzie 2 edycja PLO to sobie kupię ;)
  • Odpowiedz
@mroz3: Najlepsze przekonywanie to postawienie przed faktem dokonanym :D Kup, przeczytaj instrukcję po kryjomu... rozłóż wariant solo na stole, żona ciekawa podejdzie i zapyta "ej! mroz3! co tam masz? O! Jakie to ładne!" I wtedy Ty mówisz: "Aaa takie tam, chcę zobaczyć czy fajne, cumple mówili że dobra gra. Chcesz zagrać? Wybierz sobie tych fajnych Rzymian" :D Przetestowane w boju :)
  • Odpowiedz