Wpis z mikrobloga

Sytuacja miała miejsce jakiś czas temu, ale wiem że lubicie takie tłuste kąski #truestory #4konserwy #katolstwo

Jak każdy chyba tutaj nienawidzę sebixów puszczających muzykę z telefonów w środkach komunikacji miejskiej. W przeciwieństwie do większości Szanownych Mirków, zwaracam zwykle kulturalnie Sebastianowi uwagę - stosują się, jeszcze nie zdarzyło mi się użyć przemocy. W nietypowej sytuacji, którą chciałem opisać, trafiłem na sebixa katola ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, nie chodzi o to, że puszczał pieśni religijne (to też), ale o to, że był skatolony jak jezus z nieba. Kulturalnie, powiedziałem do niego po katolsku, żeby to wyłączył. Odpowiedział żebym go zostawił, bo będzie sobie słuchał co mu się podoba. Ja na to oczywiście, że proszę bardzo, niech sobie słucha, ale na słuchawkach, bo reszta autobusu niekoniecznie jest zainteresowana. I tutaj punkt kulminacyjny - dowiedziałem się, że jestem gimboateistą i żebym #!$%@?ł, nieomal doszło do bójki. Ja byłem z kobietą, katol z drugim katolem. Dobrze, że akurat wysiadałem na najbliższym przystanku, bo pewnie dostałbym jadem. Katole #!$%@?ły jeszcze w szybę gdy wychodziliśmy. Koniec.

  • 5