Wpis z mikrobloga

via Android
  • 11
@chripal: jak mam siedziec na dupie to wole robic za jakiekolwiek pieniadze. Normalnie dostaje 8 zl/h ale za te zasrane pizze odjela mi 34 zlote. 128 - 34 = 98. 98/16 ≈ 5.85

@plusbear: robie na czarno, bez zadnej umowy. Niektorzy chyba na tych popularnych smieciowkach
  • Odpowiedz
@Viarus_: ale szmacisko, rozjeb jej te pizze na ryju gdy będziesz odchodził. I jeszcze Ci placi 8 zl/h, na czarno, no ja j#bie rozstrzelał bym takich "przedsiebiorców", jezeli jej jedyną drogą na prowadzenie biznesu jest wyzysk ekonomiczny pracownika to zycze jej upadku.
  • Odpowiedz
@Viarus_: ja robiłem w pizzeri od 12 do 24. W szkole od 12 czekałem na telefon i jak było zamówienie to się zrywałem i leciałem po auto, po dowozie jechałem do domu i grałem na kompie i tylko wychodziłem zawieźć pizze. Płatne było od dowozu 3.50zł, w tygodniu najmniej z napiwkami miałem chyba 40zł dziennie, w piątki i soboty ponad 100 było często.
  • Odpowiedz
@Viarus_: Znam Twój ból. W paczce kumpli jest nas czterech. Ja wyjechałem z mniejszego miasta na studia, oni zostali. Wszyscy trzej wożą placki xD robota od ~12 do 23/24, jakoś 100 dniówki. O 24 codzień meeting na osiedlu przy piwku i od rana to samo :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@przemek_amag: kupione przez moich dziadkow jako nowe, w 2003 roku. Pozniej dziadkowie poszli na emeryture i juz nim az tak nie jezdzili, tylko po miescie wlasciwie, raz na jakis czas w trase. Teraz ja go czasami biore na przejazdzke, umyje i tym podobne

@whitewolfik: Moja, ale byla tak #!$%@?, ze porazka. W tej pizzerii ogolnie sa chyba uzywane skladniki najgorsze. Szynka taka juz krojona, paczkowana. I wlasnie jedna taka byla,z pieczarkami, szynka i serem. To jeszcze nawet zjadliwa. Druga to jakis szajs z szynka taka troche jakby szwardzwaldzka, a potem posypane mnostwem jakiegos zielonego szajsu i parmezanem.

@piotr-maszkar: wiesz, jak to sie mowi, kazdy orze jak moze. Mi to nawet odpowiada, bo przy takich zarobkach nie stac mnie na oplate wszystkich danin, do ktorych normalnie zmusza mnie panstwo. Ale z tymi pizzami mimo wszystko
  • Odpowiedz
@jedzbudynie: hmm, a gdzie indziej mam pracowac, jesli mam 20 lat? Poszedlem na studia, nie wyszlo mi - trudno. W lipcu skladam wniosek o studia, ktore sobie juz wybralem i wiem, ze chce to studiowac i mi wyjdzie. Czy wtedy tez bede ta "elyta yntelektualna"?
  • Odpowiedz