Wpis z mikrobloga

elo mirki z #pcmasterrace
potrzebuje porady, otóż chciałbym sobie ogarnąć parę nowszych gierek typu dajen lajt, gta 5, the crew etc
potrzebna mi nowa grafika, w sensie używka xd chciałbym na to wydać 500-600zł czy gtx 760 od palita w cenie 600 cebulionów będzie dobrym wyborem? czy brać jakiegoś r9 270x za 5 stów bo nie odczuje różnicy? inne sugestie?
masymalna długość karty jaka mi wejdzie do obudowy to 310mm

kolejna sprawa, jaki pod to wziąć zasilacz, też po kosztach, używany ale jakiś przyzwoity.

mój obecny konfig: i5 760, asrock p67, 8gb ramu, gtx 460, zasilacz jakiś 500w logic (o dziwo nawet działa do tej pory)
generalnie ten sprzęt pamięta jeszcze 2010 rok (,)
  • 6
@Dirty_Digger: Kup lepszą kartę graficzną, żeby wszystko razem się ładnie dymiło :)

A tak na serio - Logic i szukasz grafiki za 600 zł ? :O

Poszukaj na allegro używanego BeQuiet, Seasonic, Corsair 500+ W - za 150-200 zł znajdziesz.
I do tego graficzna za 600 zł ? Jak dobrze poszukasz i nie masz ciśnienia to w tej cenie wyrwiesz GTX670 (sam takiej szukam). Np. Gigabyte.

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=gtx670&search_scope=closed&bmatch=seng-ps-p-sm-isqm-3-e-0402&price_to=600&price_enabled=1

A GTX760 to wykastrowany
@Dirty_Digger: To wyżej napisalem Ci firmy:
Zasilacz: Corsair, BeQuiet, Seasonic - jedna z tych 3 firm, każda robi niezłe - ustawione wg kolejności rosnącej ceny (ale i jakości)

K.graficzna: GTX670 jest lepszy niż GTX760, a ceny są prawie takie same. Ewentualnie jak po kupnie zasilacza będzie brakowało kasy to do grania w FullHD wystarczy GTX660 - za 500 zł można dostać.