Wpis z mikrobloga

@Psota: wybacz, że rzuciłem się w komentarzach o użycie słowa koszta zamiast koszty. To nie było zbyt miłe z mojej strony, a z tego co widzę błąd popełniony został w samym filmie, chociaż jak mniemam wynikał z dobrych przesłanek. Gratuluję wyszperania takiego fajnego znaleziska :)
  • 5
Moja wina, że nie pomyślałem czy taka forma jest poprawna. Była 4 w nocy, zobaczyłem, że mam nowy filmik w subskrypcjach, obejrzałem dodałem i poszedłem spać. Teraz zabieram się za czytanie komentarzy i obejrzenie drugiej części filmiku której nie było jak się kładłem. Dzięki i Tobie też życzę udanych znalezisk.
@Psota: Nie no nie powinieneś mieć do siebie pretensji, zwłaszcza że 4 rano była :) Dobrze, że w porę się zorientowałem jaki nietakt popełniłem i szybko usunąłem komentarz. Drugą część już widziałem i fajne uzupełnia pierwszy. Dzięki za filmik, dał mi do myślenia :)
Ja tam tego komentarza nie widziałem więc nawet nie wiem jaki nietakt popełniłeś. Ogólnie po zorientowaniu się, że jest druga część filmu potem wrzucona (co mi wytłumaczyło o czemu filmik miał w tytule jedną drugą) stwierdzam, że mogli by minimalnie lepiej podzielić filmik na dwie części, pierwsza część co by tłumaczyła co i jak, a drugi już bardziej propagandowy.
@Wicu: Widziałem i znam mit zbitej szyby. Staram się rozumieć jak ten cały rynek działa, by lepiej móc rozumieć go, kiedy zacznie mnie jeszcze bardziej dotyczyć. Moja poprzednia odpowiedź jest trochę kiepsko zbudowana, gdyż była pisana po imprezie tak więc wybacz.