Wpis z mikrobloga

#bron #militaria #militaryboners #strzelectwo

Siema Wykopiaki. Kupiłem ostatnio Hatsana 80 kaliber 5,5 i jako amator zabaw chciałem pochwalić się moimi osiągnięciami. Dogadałem się z allegrowiczem i wziąłem go za 200zł. Przyszedł dość szybko ładnie zapakowany itd. Kupiłem do niego 3 rodzaje śrutu: Pierwszy, ołowiany za 20zł 250szt. i drugi w zestawie za 20zł + wysyłka stalowy, mocniejszy, cięższy czerwony, oraz lżejszy zielony - łącznie 90 szt.
Może na początek pokażę wam jak wyglądają bez osłonek, od lewej czerwony, zielony i wiadomo bezosłonkowy ołów (zdjecie pierwsze).
boskizigolo - #bron #militaria #militaryboners #strzelectwo 

Siema Wykopiaki. Kupi...

źródło: comment_34vHlx1sui8yXmMqCOdnfEta4MRhiJlp.jpg

Pobierz
  • 26
@boskizigolo: Na drugi ogień poszedł czajnik. Co ciekawe, w przypadku pocisku czerwonego nie widać dziury, postanowiłem zrobić zdjęcie tego co zrobił starając się wylecieć z drugiej strony czajnika! Imponujące.
Zielony śrut robił dziury ale następnie się odbijał i latał po dachu, jeden spadł z metr ode mnie. Nie wiem czy on wylatywał z czajnika czy jak to sie odbyło, no ale dziura była troszeczkę mniejsza niż sam śrut.
boskizigolo - @boskizigolo: Na drugi ogień poszedł czajnik. Co ciekawe, w przypadku p...

źródło: comment_KavvBxLfXhWoDWjnjnKdRkcziNL9PD8w.jpg

Pobierz
@boskizigolo: No to jestem zaskoczony bardzo bo na exacta mi to zupełnie nie wyglądało na pierwszy rzut oka. Generalnie Hatsan bije mocno jak cholera ale z celnością jest średnio. Czemu akurat na 5,5 się zdecydowałeś ?
@Kokon89: 5,5 bo w sumie była okazja a czytałem że dużo celniejszy niż 4,5. Gamorocket robi wrażenie! W jaim sklepie go najlepiej dorwać? Ogólnie nie mam jeszcze obczajonych cen nigdzie dokładnie :(
@boskizigolo: z tego co widzę to Blik jest na stanie ale tylko w 4,5. nigdy ich nie było w 5,5 :/

za to zainwestuj sobie w jakiś dobry olej (np. PKB - tani a bardzo dobry) i przecieraki filcowe, żeby czasem przestrzelić i zakonserwować lufę.