Wpis z mikrobloga

Sezon na #serialedlapodludzi ogłaszam za otwarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


ale zobaczcie co się #!$%@? we Flashu czy w Arrow

@janushek: Skoro wiesz co tam się dzieje, to znaczy, że oglądasz i sam jesteś podludziem.
Arrow w tym sezonie rzeczywiście słabo, ale ostatnie odcinki były naprawdę dobre
Flash spoko, nie jakiś super, mam nadzieję, że popracują w drugim sezonie nad nim, ale zły na pewno nie jest
@MorDrakka: Obstawiam, że robią bazę pod Inhumansów (może nawet zobaczymy Skye i gang Coulsona na dużym ekranie). Tak jak względnie mocno serial był powiązany z Zimowym Żołnierzem, bo to w końcu o "tarczy" serial, tak przy Ultronie było zaledwie kilka wzmianek o wydarzeniach (odcinek przed premierą- nic, czego byś się nie dowiedział z trailerów- i odcinek po, w którym już był jednak spoiler, ale dość oczywisty ( ͡° ͜ʖ
@MorDrakka: ja tak na seriale zbytnio nie czekam od Marvela (nawet nie wiedziałem, że coś kombinują ;o chociaż Agentkę Carter obejrzałem i przyznaję, że sympatyczny), za to ciekaw jestem tego Ant-Mana, ciekaw jestem czy Spodermin będzie w Civil War jak plotki głoszą i jestem ciekaw, czy wezmą tych biedaków z AoS na duży ekran do Inhumansów, bo jak wspominałem, ten sezon praktycznie był głównie o nich mimo Ultrona. (W przypadku Winter
@MorDrakka: ale czy ja kiedykolwiek mówiłem że tego nie oglądam? Nie. Zacząłem od Flasha jak wyszedł i po 3 odcinkach pomyślałem że jeśli Flash jest spoko to Arrow też musi być. No i był przez jakieś półtora sezonu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Potem poziom żenady w Arrow rósł a Flash okazał się kolejnym proceduralem. Nie raz sobie zadawałem pytanie "po #!$%@? ja to oglądam?" ale niestety jakoś
@przemyslany_nick: Tak, spiderman będzie w Civil War, miał być w Avengersach, ale za późno zdobyli prawa do postaci. Jakoś do Ant-Mana mnie nie ciągnie. Agentka Carter była spoko, dopóki ten gościu nie zaczął hipnotyzować ludzi. To było moim zdaniem głupie.
@MorDrakka: mnie tam on nie przeszkadzał zbytnio, ale sposób w jaki hipnotyzował już tak. Nie wyjaśnili czy to super moc, czy jakaś tajemna sztuczka psychologiczna, ale jeśli to drugie, to sądząc po poziomie skomplikowania tej metody, całe MCU powinno chodzić zahipnotyzowane - jeden przez drugiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
za to LoT będę oglądał chociażby dla samego Atoma


@Asmod96: No. Chodziło za mną, że zrobili z niego ripoff Iron Mana, ale jestem podjarany, że w końcu będzie tym, kim miał być od początku :D

@MorDrakka: Co do supergirl, obstawiam, że to będzie taki Flash, tylko bardziej dziewczęcy. Dużo dramy miłosnej jak to CW ma w zwyczaju robić, ale znacznie więcej niż w pozostałych itd.
@Asmod96:

LoT będę oglądał chociażby dla samego Atoma

W sumie on jest #!$%@?ący ale idzie go ścierpieć... jeśli jest bez tego skafandra. Albo niech w nim nie lata bo oczy bolą ( ͡° ʖ̯ ͡°)




Albo niech w nim nie lata bo oczy bolą ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@janushek: Akurat efekt latania jest nieźle zrobiony jak na serialowy budżet. Widziałem gorsze efekty specjalne (a nie było ich tam aż tak dużo) chociażby w Breaking Bad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@janushek: No właśnie to nie przemawia na korzyść BB w tym kontekście. W końcu budżet mieli większy, a pamiętam, że był tam taki efekt, który strasznie mi się rzucił w oczy w którymś miejscu. A teraz jak masz serial o bohaterach, mały budżet i masę wodotrysków do zaimplementowania to jest dopiero sztuka.