Wpis z mikrobloga

@Asmod96: Właśnie wygląda całkiem dobrze, na pewno lepiej niż Supergirl. Cisną z grubej rury skoro Vandal Savage ma być ich pierwszym przeciwnikiem. Ehh przydałyby się jakieś informacje odnośnie Titans i Kryptonu
  • Odpowiedz
Czuję że będzie beka XD


@Asmod96: czemu beka? Fajnie wygląda. Atom w końcu przestanie być Iron Manem, efekty jak na telewizyjny budżet nawet niezłe, a pewnie będą lepsze. Ogólnie Arrowy, Flashe i inne spin-offy z Arrowverse całkiem nieźle wyszły CW. Na bank dużo lepiej niż Smallville.

Powiedziałbym nawet, że dużo lepsze niż marvelowskie AoS, ale ostatnie odcinki były b. dobre. Jako, że nie jestem po żadnej "stronie" tych nerd-wojenek, to
  • Odpowiedz
@InWrav: Może nie wytłumaczą, ale jak widzisz wraca po wykorzystaniu Jamy Łazarza. Ciekawe, gdzie trzymali zwłoki, że się nie rozpadły i z tego co pamiętam, to jest określony czas, po którym już nawet Jama nie pomaga
  • Odpowiedz
Poza tym Smallville miało swoje dobre odcinki


@MorDrakka: Nie mówię, że nie, ale Arrowverse ładnie rozwinęli.

o to nietrudno.


AoS ostatnio jest całkiem niezłe. Nawet dość brutalne się zrobiło. No i mają taką przewagę nad serialami DC, że gościnnie występują u nich największe gwiazdy Hollywoodu z marvelowskich block-busterów.
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: Może, ni widziałem najnowszych odcinków, bo nie chciałem spojlerów jak przy Kapitanie. Może i gwiazdy się pojawiają, ale oni tak często robią #!$%@? z logiki, że nawet 3 sezon arrow się mógłby zawstydzić. Marvel mógłby rozwinąć jakieś swoje serialowe uniwersum. Mają dużo postaci i niektóre byłyby naprawdę lepsze na małym ekranie (DD to pokazał)

@Asmod96: popieram
  • Odpowiedz
@InWrav: @przemyslany_nick: @Asmod96: spoko, rozumiem że to się może komuś podobać. "Gusta"... ale zobaczcie co się #!$%@? we Flashu czy w Arrow. Myślicie że będzie lepiej w LoT xD? Flash niby pokazał się trochę z lepszej strony pod koniec sezonu ale Arrow robi #!$%@?ę z logiki co odcinek ( )
  • Odpowiedz
@janushek: Co do #!$%@? z logiki to tak, ale to są seriale oparte o komiks, więc nie spodziewałbym się dużo logiki. C'mon Flash w komiksach uwięził Profesora Zooma w Speed Force.
  • Odpowiedz
@janushek: jak dla mnie #!$%@?ę z logiki robi sam fakt, że jest typ, który ma supermoce xD są seriale bardziej i mniej realistyczne, te drugie ogląda się dla oglądania i się nie rozkminia :P
  • Odpowiedz