Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki.
Rozglądam się za kredytem gotówkowym w celu kupienia nowej gitary (kapela sie rozwija i niestety mój meksykański fender odstaje brzmieniowo od reszty). Chciałbym pożyczyć 4000 zł rozbite na 24 raty. Przeglądam oferty bankowe, ale są one czasami bardzo zawiłe i niejasne. Jaki bank polecacie do takiej współpracy, gdzie oprocentowanie i raty byłby najkorzystniejsze dla mnie?

#banki #pytanie #pytaniedoeksperta #bankierpl #kredyt
  • 16
@MichaelT128: Nie wiem jak w przypadku innych stron ale bankier.pl przekłamuje wyniki. Na stronie podanie jest zaniżone oprocentowanie niż faktycznie wychodzi obliczając je bezpośrednio na stronie banku.
@McZino: Nie wiem co w tym niewiarygodnego? Skoro ktoś porównuje oferty w porównywarkach to oznacza dla banku, że poszukuje najtańszego kredytu. Chyba lepiej zejść np. z prowizji i zaoferować tańszą ofertę, mniej zarobić, ale jednak zarobić. Istnieją dwa typy klientów - którzy zawsze mają konto w tym samym banku i zawsze wezmą w nim kredyt. Wtedy bank nie musi przedstawiać jakiejś oszołamiającej oferty. Z drugiej strony mamy klienta mobilnego, dla którego
@MichaelT128: jeśli jest tak jak to przedstawiłes to rzeczywiście ma to sens i zwracam honor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zaraz sprawdzę jedną ze stron, które podałeś i zobaczę co uda mi się upolować.