Wpis z mikrobloga

Mirki muszę wam pokazać jaką łazienkę ma mój chrzestny. Jak powiedział jak mu się to widzi to żaden fachowiec nie chciał tego robić, wyszło na to że zrobił mu to mój ojciec. Masakra wchodzisz na trzeźwo to masz mózg #!$%@?, a jeszcze po paru głębszych to w ogóle ciężko do kibla dojść, zdjęcie może nie daje takiego efektu ale i tak trochę miesza w głowie, w rogu zdjęcia widać kawałek lustra które też jest skoszone, i obok niego jest jeszcze świetlówka która wisi pod kątem jak płytki. podchodząc do kibla ma się złudzenie że idzie się pod górkę, choć podłoga trzyma poziom, sprawdzane poziomicą #budownictwo ##!$%@?
Pobierz m4rj4n - Mirki muszę wam pokazać jaką łazienkę ma mój chrzestny. Jak powiedział jak m...
źródło: comment_ic3TrJMoWpt779XtP1lu5Ik4eOW3OQgc.jpg
  • 44
@pijanstwo: A ja rozumiem zdziwienie... większość zachcianek ma mimo wszystko sens i powód. Jaki powód był tutaj? No i to jest pytanie. Bo raczej nie ułatwia takie coś życia, a nawet jak ciekawie wygląda... to czy po 10 pójściu do kibla nadal wygląda ciekawie, czy jednak zaczyna denerwować?