Wpis z mikrobloga

#zorabull #pokazpsa #pies #bulterier #ocieplaniewizerunkubulteriera #ohydnypies
Byłyśmy na krótkim spacerku, bo Zorę roznosiło już w domu, więc co począć, projekty zaliczeniowe na bok i idziemy!
Poznalyśmy bardzo fajnego amstafa, i jesteśmy umówione z nim i z jego panią jutro na spacerek :>
Teraz Zorixon śpi, zbiera siły na szaleństwa.


Pobierz m.....l - #zorabull #pokazpsa #pies #bulterier #ocieplaniewizerunkubulteriera #ohydny...
źródło: comment_YYxgsEU500nah2TnVJpfh5G5JUPskT43.jpg
  • 17
@Zioman: jak mnie wkurzy to mówię na nią Zorixon :D (tak, od borixona, #niebieski sobie tego czasem słucha)
@mars83: jaki pies taki własciciel :D
@ihaha: bo śpi maszkara
@Jutraniema: trzeba być bardzo upartym, cierpliwym, po kilka razy zabraniać, uczyć, i nie dać sobie wejść na głowę – moja mama miała ją teraz tylko przez weekend(byłam na turnieju), a cieszyła się że już ją zabieram(kocha ją bardzo, ale dają
@PiccoloColo: xD ona lubi tak xD wrypuje się pomiędzy ten szary materac a łóżko i tak leży :D
@Jutraniema: lepiej nie na emeryturze :D dzis jedyny pies jaki miał do nas problem to york z panią po 70'tce, darł tak japę, serio, on nie szczekał, on się tak darł, że ludzie sie zatrzymywali i się śmiali xD wkoncu go kobiecina przeciągneła przez ulice i poszli, bo nie chciał sie ruszyć