Wpis z mikrobloga

Szybciej spytać tu niż na helpdesku ;)

Jak przenosiliście numer do #mobilevikings to jak to uwas wyglądało? Ja mam niby przeniesienie zaplanowane na 01.06 a tu info, że karta już wysłana, to oznacza, że ona jest wysłana do mnie, tak?

Po drugie czy z Internetu/Darmowych smsów można korzystać jeżeli nie mam środków na koncie?

I po trzecie: przenosił się ktoś z #mixplus ( #plus #plusgsm), albo innego mixa? Wybrałem, że u aktualnego operatora mam ofertę na kartę i w sumie nie wiem czy dobrze. W sumie gdyby coś było nie tak to pewnie by zadzwonili :P

#pytanie #sieci #siecikomorkowe
G.....p - Szybciej spytać tu niż na helpdesku ;)

Jak przenosiliście numer do #mobi...

źródło: comment_XWQLkrKjgFjFDyKEWAUB8c67IeIWEKa5.jpg

Pobierz
  • 17
@Golomp: darmowe smsy masz przez 14/31 dni po doladowaniu. z neta mozesz korzystac kiedy chcesz, ale masz ograniczona predkosc. jesli chodzi o przenosiny to karta zostala wyslana, ale musisz jeszcze odeslac papiery, a oni zalatwia to dopiero po tym terminie - pewnie bedziesz mial juz 2 nad ranem przeniesiony numer.
@Golomp: co zrobili? po pierwsze musisz dopiero papiery odeslac, bo bez tego nic nie moga zrobic. po 2 skoro masz zaplanowane na 1 czerwca to Twoja aktualna karta sim bedzie aktywna conajmniej do 2 czerwca, wiec nie masz sie o co martwic. zaufaj mi, tez tak mialem.
@Golomp Spokojna głowa, numer będzie przeniesiony tak jak to zaplanowałeś czyli 1.06 :) Jakbyś potrzebował później to daj znać na helpdesk a wsio ogarniemy. Internet będzie hulał na lejku, ale niestety musisz mieć chociaż ten 0,01zł na koncie. Spokojnie, kasa nie znika przez okrągły rok więc nic Ci nie ucieknie :)
@MobileVikingsPL: O, nawet tu jesteście ;)
Dzięki za odpowiedzi, rozumiem, że mając Mixa (już po wszystkich doładowaniach) to jak przy przenoszeniu numery wybrałem, że mam ofertę na kartę to jest ok? Czy w plusie ewentualnie mam zmienić taryfę na kartę?