Wpis z mikrobloga

@parachutes: Twarowski się trochę podpalił :) Smokowski się pochwalił, że był na meczu ;) Węgrzyn ma to w dupie, bo by nakazał grać dalej :) A Stempniewski mówi, że sędziowie bronią się przed spiskiem i lobby masonerii ;)

Generalnie, spoko. Mogła być czerwona kartka, ale w takim przypadku oczekuje 5-7 czerwonych w każdym meczu, za podobne zagrania.
@Vojtazzz: co za ekspert ze Stempniewskiego, najśmieszniejsza jest ta argumentacja...

Ta czerwień narodziła fajną dyskusję, tak ogólnie, nie tylko w C+.

Niedługo niebezpieczne starcia przy strzałach z przewrotki będą karane czerwonymi, bo tak się nie gra.

@parachutes: Kazek to by Arbeloi dał żołto za symulację. :P
@footix: Ja na wczorajszym meczu pierwszej ligi widziałem trzy czerwone dla gości. Śmiesznie wyglądała końcówka jak grali w ośmiu. Arbiter nazywa się Jarzębek (podczas meczu spiker przekręcił jego nazwisko i wszyscy mieli niezły ubaw)
@parachutes: U nas też kiedyś jakiś fotograf dostał. I symulował jak piłkarz swoją drogą

Ale potem się okazało że to kobieta i ją przeprosili, bo afera była :P

O tym Nanim powinni zrobić dłuższy program, bo 5 minut w lidze+extra to za mało. Zebrać pana Sławka, jakiegoś kibola Realu i footballu technicznego a po drugiej stronie Kazka i kogoś od angielskiej i niech się wymieniają uprzejmościami. Fajnie by było :)
@Vojtazzz: No w Łęcznej jest monitoring i policja będzie ich identyfikować, co nie będzie trudne, bo rozbierali się do pasa i nie było ich dużo (1 autokar).

A odnośnie tej sytuacji to zastanawiam się czy jakbym był fanem Realu tak samo bym to interpretował w analogicznym przypadku.
@parachutes: Mnie też zdziwiła czerwona podczas meczu ale teraz widząc te powtórki to mam mniej wątpliwości. Najlepiej tę sytuację pokazuje ujęcie z 0:35. Patrzcie co Nani robi z nogą już po kopnięciu w żebra. Za takie chamstwo czerwo jak nic.
@RafiRK: To ma być dowód? Że spojrzał czy w ogóle ma po co biec do piłki, czy ktoś już tam stoi? Alby czy przypadkiem nie ma tam Persiego, żeby urwać się w drugą stronę, a nie biec we dwóch do piłki