Wpis z mikrobloga

Jechałam dziś, przed chwilą, tramwajem. Siedziałam sobie cichutko w kącie - z tyłu, tam gdzie można położyć bagaż. Ostatnimi czasy nie mam powodów by być radosną, więc miałam co najmniej smutną twarz. Smutną, zamyśloną...

W pewnym momencie jakaś dziewczyna podczas wysiadania stuknęła mnie w ramię, spojrzałam na nią a ona mi dała bilet. Ten bilet. Wyglądam dosyć… oryginalnie, dlatego pewnie napisała w ten sposób.

To było cholernie miłe… no i się uśmiechnęłam :)

#oswiadczenie #warszawa #coolstory #cotahannah
H.....a - Jechałam dziś, przed chwilą, tramwajem. Siedziałam sobie cichutko w kącie -...

źródło: comment_BwEXg0F25go0O4BBH1a4ovbLtRKWgyeS.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Co te ludzie mają z tym hasłem żeby "być sobą".

Jak ktoś ma przeciętną inteligencję, przeciętny humor, przeciętną aparycję itd., to będąc sobą będzie kimś absolutnie przeciętnym.

Bycie sobą w tym skrzywionym rozumieniu można polecać ludziom z czymś ponadprzeciętnym, co przyciąga innych. I szczerze mówiąc to oni najczęściej powtarzają tę - moim zdaniem wyświechtaną - formułkę. A pozostali również pozostają sobą.

Poza tym jak ktoś nie jest sobą... to
  • Odpowiedz
@Mordeusz: chodzi o to, by się nie bić ze sobą w głowie i nie popadać w skrajne kompleksy i załamania, bo coś nie wyszło i ktoś oczekuje od nas bycia jakimś innym. "Być sobą" jest okropnie wyświechtanym tekstem, ale tylko dlatego, że jest interpretowany na głupie sposoby.
  • Odpowiedz
@brak: Nie, ja mówię o czymś zupełnie innym - często ludzie siedzą smutni i zagłębieni w swoje myśli i #!$%@?ą się w głowie z błahych powodów. I czasem zwykły uśmiech drugiej osoby może rozjaśnić nam dzień i sprawić, że spojrzymy na sprawę inaczej.
  • Odpowiedz
@brak: Nikt nikogo do uśmiechu nie zmuszał, za to przez taki miły gest smutnej @Hannahalla mogło się zrobić przyjemnie i miała lepszy humor chociaż na chwilę. Ludzie są dziwni. Ktoś wyciągnie rękę, zrobi coś miłego to hurr durr każo mi się uśmiechać, a ja nie chcę...
  • Odpowiedz