Wpis z mikrobloga

a ja mam swoja teorie. Atom ma budowe planetarna tak jak nasza ziemia, wiec caly nasz kosmos, wszysyko co znamy to tak naprawde malucienki element czegos wiekszego, a my jestesmy wylacznie takim atomem ktory moze tworzyc np wielka dlon czegos wiekszego czego sobie nawet nie jestesmy w stanie wyobrazic :))
@jestem_legenda: dlaczego nie polece w kosmos poswiecajac swoje cale zycie, bo zapewne tyle by taka podroz musiala trwac, po to by zaspokoic swoja ciekawosc? noo niee wieem. ja rozumiem realizacje marzen itd i ta ogolna motywacje: skoro chcesz to dlaczego nie, no ale bez przesady.. Poza tym poleciec w taka misjw to naprawde nie takie hop siup, kto mnie pusci bez zadnych uprawnien i dlatego, ze uwazam ze cos wiekszego musi
@miazga01: miałem na myśli różne książki itd, czyli przyziemne sposoby.Co prawda, tam są tylko teorie do których Ty czy ja tak samo jesteśmy zdolni co wielcy naukowcy, ale Ty opisałaś już ekstremalny przykład, którego NIKT by się nie podjął,a co mówić zwykły szary człowiek :) na ten temat nigdy się chyba nie dowiemy czegoś pewnego, bo nawet jeśli udałoby się nam polecieć daleko daleko poza kosmos, to będąc "atomami" nie dostrzeżemy
@jestem_legenda: jezeli chodzi o wiedze ksiazkowa to poglebiam ja :) ale wole jwdnak praktyke, niestety nie zawsze jest mozliwa do wykonania :) ale zawsze mnie smieszy wizja, ze niektorzy ludzie na ziemi uwazaja sie za geniuszy, twierdza ze odkryli cos niesamowitego, a tak naprawde tworza dajmy na to paznokiec czyjejs dla nas olbrzymiej reki