Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelki, jako, że PKW o dziwo już wczoraj podała oficjalne wyniki wyborów, nie pozostaje mi nic innego jak podać oficjalne wyniki mojego małego KONKURSU. xD

W zabawie wzięło udział 29 osób, a rywalizacja była naprawdę zacięta. Wraz z publikacją wyników cząstkowych lider ciągle się zmieniał i niewiele brakowało a o zwycięstwie decydowałaby kolejność zgłoszeń. Na szczęście do tego nie doszło i koniec końców z tabelek zapełnionych cyferkami wyłonił się zwycięzca.
Ogłaszam więc wszem, że jest nim...
.
.
.
.
.
chwila nerwowego wyczekiwania jak przed rozdaniem Oscarów... ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
.
.
.
.
.
@Mesmeryzowany !!!!!!

Gratulacje Mirku - jeszcze dziś skontaktuję się z tobą w celu omówienia szczegółów realizacji nagrody.

Cała tabela wyników prezentuje się następująco (im mniejszy wynik tym lepiej):

1. @Mesmeryzowany: 44,05
2. @skarpetki_lenina: 44,42
3. @llllllll: 45,35
4. @PavelNedved: 46,72
5. @Marboo: 47,4
6. @3nriqu3: 49,65
7. @ElToro: 50,59
8. @krolikbartek: 50,62
9. @wsciekly_mumin: 58,21
10. @Aquz: 61,13
11. @DubKidz: 61,4
12. @ajcomorpdezrporuewneclawonliptneilk: 61,53
13. @LooZ: 65,44
14. @daj_pan_spokoj: 70,02
15. @Geluowns: 71,89
16. @piksel: 169 72,76
17. @0001: 74,01
18. @cb_radio: 78,32
19. @szybkiekonto: 80,00
20. @baney: 114 80,92
21. @DiKey: 81,43
22. @Piotrekks: 81,67
23. @Miroslaw_Wykopski: 100,04
24. @md23: 106,24
25. @Anekito: 107,23
26. @Xivid: 112,48
27. @2k15: 159,76
28. @BeDoEl: 173,08
29. @Donovan: 200,9

Jak widać rywalizację o 1 miejsce rozstrzygnęły dopiero części dziesiętne wyniku. W obliczu takiego stanu rzeczy (nie ufając zbytnio temu co wprowadziłem do komputera) wyniki 3 najlepszych sprawdzałem 2 razy z kartką, długopisem i kalkulatorem w ręce - wszystko się zgadza. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Moje typy, które dodałem dla sprawdzenia dałyby wynik 52,22 i uplasowały się pomiędzy typowaniem @krolikbartek a @wsciekly_mumin.
Uśredniony wynik dla wszystkich uczestników konkursu niestety okazał się niezbyt trafny. Z wynikiem 68,41 teoretyczny "średni Mirek" uplasowałby się w samym środku stawki.

Dodatkowe gratulacje należą się niżej wymienionym za typy najbliższe rzeczywistym wynikom poszczególnych kandydatów:
- @skarpetki_lenina za IDEALNE wytypowanie wyniku Grzegorza Brauna oraz prawie idealne Jacka Wilka
- @PavelNedved za typowanie wyniku Andrzeja Dudy, Magdaleny Ogórek oraz Janusza Palikota
- @Aquz oraz @Anekito za typowanie wyniku Adama Jarubasa
- @szybkiekonto za typowanie wyniku Bronisława Komorowskiego
- @wsciekly_mumin za typowanie wyniku Janusza Korwin-Mikke
- @3nriqu3 za typowanie wyniku Mariana Kowalskiego
- @baney114 za typowanie wyniku Pawła Kukiza
- @krolikbartek oraz @Aquz za IDEALNE typowanie wyniku Pawła Tanajno

Na zakończenie jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim wyżej wymienionym za udział w konkursie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przy okazji chciałbym już teraz zaprosić was (oraz rzecz jasna wszystkich innych, którzy to czytają) do udziału w jesiennej edycji konkursu, którą na pewno zorganizuję z okazji wyborów parlamentarnych. Będzie więcej nagród i ogólnie większe urozmaicenie. ;)
Wyczekujcie też wiadomości na temat możliwego mini-konkursu przed II turą - ale to jeszcze nic pewnego. ;P

#konkurs #wybory #wyboryprezydenckie2015 #glupiewykoppowezabawy
#braun #duda #jarubas #komorowski #korwin #mariankowalski #kukiz #magdalenaogorek #palikot #tanajno #jacekwilk
  • 5
@winnux:
Na wytypowaniu wyników I tury wyborów prezydenckich. Dodałem link do oryginalnego wpisu - tam są wszystkie szczegóły. ;)

@Mrboo:
Powiem w tajemnicy, że w pewnym momencie jak spływały wyniki cząstkowe byłeś nawet na 1 miejscu. ;)