Wpis z mikrobloga

Od dziecka ojciec uczył mnie prostej zasady: jeśli sie na czymś nie znasz - nie wypowiadaj sie na ten temat, bo z dużym prawdopodobieństwem sie osmieszysz.

Dziennikarzy jak widzę nikt tej zasady jednak nie nauczył. Pomijam już poziom samego artykułu, niemniej Neo grający jako CT który nie musi już plantowac bo terroryści zginęli brzmi troszkę śmiesznie...

#csgo #onet #januszedziennikarstwa
Quinn - Od dziecka ojciec uczył mnie prostej zasady: jeśli sie na czymś nie znasz - n...

źródło: comment_gYZG7E5ob5uTzLU3FGJ9GaN8HugsFjle.jpg

Pobierz
  • 20
@Quinn: weź pod uwagę do kogo jest skierowany ten artykuł i gdzie jest publikowany. Mniej więcej podobnie tlumaczylisbysmy jak wygląda piłka nożna komuś kto nigdy na oczy nie widział meczu lub zwykłej osiedlowej kopaniny. Artykuły w takich miejscach muszą zadowolić naczelnego i być do zrozumienia dla jak największej ilości ludzi. Poprawność wobec zasad konkretnej gry komputerowej jest dla autora tego tekstu bardzo daleko na liście priorytetów.
@d00mer: każdy temat możemy tak tłumaczyć. Media kształtują opinie dużej części społeczeństwa. To dość istotne, ze większość dziennikarzy to niekompetentne nieuki z brakiem podstawowej wiedzy, a mimo to występujący w roli autorytetów. Gry to tylko jeden przykład z wielu, zarzuciłem screenem bo wydał mi sie przy okazji całkiem zabawny.
@Quinn: byłoby bardzo fajnie gdyby było dobrze Ale sami widzimy jak jest. To tak jak z tym że Michau chciałby żeby na wykopie nie było niepełnosprawnych umysłowo moderatorów. Ale są. Z dziennikarzami podobnie. Deadlajn i presja też pewnie do tego dołożyly. Taki dziennikarz musi pisać o wszystkim czyli zna się na niczym. W takim Onecie mógł chociaż zagadać do chłopaków z działu tech/growego (nie wiem, nie czytam) i zapytać co i
@Quinn: jprdl, żenadłem ponad skalę, #!$%@? jak czytam takie teksty, to z jakiegoś powodu się czuję jakby mój znajomy własnie sie przy mnie kompromitował po całości przy ludziach, których lubię i przez to mnie też będą mieli za debila. To jest tragedia xd. Tag, rzut granatem i zabijasz na hita, wiadomo xD. USP-Tactical (widać, że chłop nie zna żadnej innej broni). Żałosne, gnije