Wpis z mikrobloga

@blubi_su: Założę się, że nawet nie oglądałeś filmiku w którym Braun mówi o Gwiezdnych Wojnach, tylko posługujesz się zasłyszanymi opiniami. Oczywiste jest, że cała ta wypowiedź była w konwencji żartu i musisz być bardzo ograniczony, aby tego nie dostrzegać.
  • Odpowiedz
@blubi_su: jaki sowizdrzał się znalazł, naprawdę zabawne. Widzę jakąś ułomność w twoim toku rozumowania i zawsze w takie sytuacji powtarzam sobie że nie należy rzucać pereł przed wieprze. Szczęść Boże!
  • Odpowiedz
@TheSjz3: No cześć, cześć :) Ja też widze ułomność w toku rozumowania ludzi wierzących w mitologię. Ale zawsze w takiej sytuacji powtarzam sobie że nie każdy miał dane mieć na tyle wolnej woli by myśleć samodzielnie :)
  • Odpowiedz
@blubi_su: Nie, gdyż nie głosowałem na Brauna, wbrew temu co sobie założyłeś, jednak tą wypowiedzią obraziłeś wyborców tego pana i pokazałeś na jak niskim poziomie merytorycznym się znajdujesz.
  • Odpowiedz
@HenioPL: A wierz sobie w co tam chcesz, pana boga w chmurkach, jego synalka zombie chodzacego po wodzie i aniołki wlaczące ze smokami. Jak dla mnie to możesz nawet wierzyć w niepokalane poczecie :)
Byle byś się z tymi bajkami nie obnosił :)
  • Odpowiedz
@blubi_su: Tak zlot, najpierw to skończ gimnazjum. Nie martw się, z wojującego ateizmu się wyrasta, znam całkiem sporo takich osób, które nie wierzą w Boga, ale przy tym nie obrażają wierzących. Podsumowując, jest jeszcze nadzieja, będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@HenioPL: nie mierz kazdego swoja miarą.
Mam 32 lata, w moim profilu masz moj motocykl (jeżdżę od 6 roku życia), jestem ateista odkąd pamiętam, moi rodzice ateiści, moja żona też, mamy ślub cywilny.
Boga nie ma, są tylko urojenia i ludzie o słabych umysłach :) Ja wierze w siebie, zawsze i od zawsze. i bardzo dobrze na tym wychodzę. Bóg mi jest potrzebny na plaster. Nigdy go nie potrzebowałem :)
  • Odpowiedz