Wpis z mikrobloga

Pierwsza odpowiedź ( )

"Cześć

Dzięki za twoje CV

Kiedy możesz podjąć pracę? Jesteś wolny np. 14 i 17 maja?

Pozdrawiam"

To uczucie gdy w ogłoszeniu na nav.no szukali głównie kelnerów, ale też jednego:
- barmana
- gościa do czyszczenia kibli
- gościa do przyjmowania rzeczy do garderoby

Napisałem, że jestem wolny i o jakiej pozycji dokładnie mowa. Teraz czekam na odpowiedź, ale w sumie mi wszystko jedno. Mam tylko nadzieję, że się nie rozmyślą nagle i że to wypali chociażby na te 2 dni ( ͜͡ʖ ͡€)

PS W swoim CV napisałem, że pracowałem 4 miesiące jako kelner mimo, że to nieprawda więc może być ciekawie XD Lepiej zacznę czytać protipy z google i uczyć się norweskich słówek mających związek z restauracją xD

Edit: Odpisał, że to wygląda tak, że ludzie robią po trochę wszystkiego i dopiero w trakcie się okazuje kto w jakiej funkcji się spełni najlepiej oraz, że więcej szczegółów przekaże mi jutro.

#platkiowsianewnorwegii
platkiowsiane - Pierwsza odpowiedź (✌ ゚ ∀ ゚)☞

"Cześć

Dzięki za twoje CV

Kied...

źródło: comment_olTBCZFB0webEg1fYMw7sfCQ3b2LIHwX.jpg

Pobierz
  • 15
PS W swoim CV napisałem, że pracowałem 4 miesiące jako kelner mimo, że to nieprawda więc może być ciekawie XD Lepiej zacznę czytać protipy z google i uczyć się norweskich słówek mających związek z restauracją xD


@platkiowsiane: Dobrze, że nie napisałeś, że pracowałeś jako programista :D
@NYCBronx: na poczatku zamierzalem roznosic CV ktore byly w 100% prawdziwe a potem mnie przekonywalo mnostwo osob, ze to nie ma sensu i lepiej niech robie tak jak kazdy i klamie, ale w sumie masz racje troche #!$%@? z mojej strony

@adicur: Teraz obczailem, ze to jakas agencja pracy mi odpisala a nie sama restauracja. Dzisiaj jak sie gosc bedzie kontaktowal to musze napisze od razu, ze jest z tym