Wpis z mikrobloga

Chciałem się wyżalić.
Przed chwilą rozmawiałem z #rozowypasek na temat wyborów prezydenckich. Nie rozmawialiśmy wcześnej ze sobą ma kogo będziemy głosować, bo zawsze mielismy inne poglądy co do polityki, teraz okazuje się się że głosowala na komorowskiego. Powiedziałem jej, że teraz Andrzej wygra, bo elektorat Kukiza i Korwina przejdzie do Dudy. Na co ona, że jeszcze nie wiadomo, okaże się co zaoferują kandydaci. Chciałem ją przekonać żeby głosowała na Dude pytając co zrobił Komorowski dla Państwa, na co ona, że no... nie szkodził. Mówiłem o inicjatywach obywatelskich, o wieku emerytalnym, o szóstoklasistach, o braku zgody na niezgode, o wszystkim co czytałem na wykopie. Wszystko psu w dupe. Powiedziała, że Duda zrobi to co Kaczyński mu każe i będzie tak samo. A #!$%@? komoruski to już nie....- dopowiedziałem. Coś jeszcze powiedziała że ambasada lizbońska, opublikowała wyniki gdzie wygrał komorowski. To z ciekawości przejrzeliśmy sobie wyniki z Dublina, Edynburga, Chicago- swoją droga polecam przejrzeć. Była wielce zdziwiona. Powiedziała że jej babcia nie była na pierwszej turze ale teraz pojdzie, żeby kaczor nie był przy władzy. TAKŻE IDŹCIE NA DRUGĄ TURĘ PROSZĘ WAS.

#truestory #rozowepaski #wybory
  • 9
  • Odpowiedz
@jakub972: #!$%@? to nie gadaj z laskami o głosowaniu, 80% z nich głosuje na Bronka bo itak jest #!$%@? to po co zmieniać #trustory argument, szkoda czasu i tak nie przetłumaczysz lasce o co biega bo ona nie ma podstawowej wiedzy co sie #!$%@?. Powiesz WSI a ona ze nie wie co to i tak mozesz #!$%@? argumentami a ona ci odpowie to co w tvn usłyszała. Nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: no ale #!$%@?, niby madra dziewczyna, ale jak mozna byc takim politycznym ignorantem, to sie w pale nie miesci, wystarczy tylkk wejsc do internetu i przeczytac jakis losowy artykul (byle nie z wyborczej). ale pojde za twoja rada, bede dalej hędożył
  • Odpowiedz