Wpis z mikrobloga

Witam
Powoli ruszają przygotowania do drugiego sezonu #acleague i ewentualnie #pcarsleague
Mam już mniej więcej w bani jak to będzie wyglądało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ta ten czas zacznijmy od oficjalnej listy uczestników.
Chęć udziału zgłaszasz poprzez zapulsowanie odpowiedniej opcji niżej.

@iAdamM @zacmiony @manix93 @Rabsztok @xoSx_Racing @tatwarm @oldman83 @ckbucu @xWaleq @pierozkovy @damian_co_dalej @matelusz1 @James_Earl_Cash @kamien_w_bucie @KYCu @Paplo @Triplesix @Zwiejus @pazdzioch564 @KORraN @magiczny_andrzej @rzezol @wycz @BQP @marek_zdroj @steemm @ZmutowanaFrytkownica @mki_one

#assettocorsa #gry #simracing #projectcars #pcmasterrace
TheSznikers - Witam
Powoli ruszają przygotowania do drugiego sezonu #acleague i ewen...

źródło: comment_JJjF7LtFHsFfFf0QozwaPw5M6y4vfjgt.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Angel_of_death: bardzo slabo, na klawiaturze masz gaz, hamulec i skrecanie zerojedynkowe (tzn w ogole nie skrecasz, lub od razu na maksa) - musisz miec przynajmniej pada zeby czerpac z tego jakas przyjemnosc.
  • Odpowiedz
@TheSznikers: takie pytanie do project cars, jakie opcje beda na grze online? Widzialem juz serwery, gdzie np byla niedostepna reczna skrzynia biegow, bezsens.

Rozumiem ze jesli juz, to gramy na wszystkich "pomagaczach" wylaczonych z wyjatkiem ew. fabrycznych wspomagaczy?
  • Odpowiedz
@TheSznikers: pod względem wyboru aut pcars, moim zdaniem, nie zawodzi. Zresztą w sprawie torów też jest spoko. Można przecież pojechać w jednym sezonie w dużym odstępie czasowym na tym samym obiekcie tylko w różnej konfiguracji
  • Odpowiedz
@Angel_of_death: Ja pierwsze wyścigi grałem na myszce. Nieco specyficznie, ale jak już ustalisz pod siebie konfigurację, to nawet daje radę. O podium pewnie nie powalczysz, ale mimo tego całkiem przyjemnie.
  • Odpowiedz