Wpis z mikrobloga

  • 317
Kuce.
Korwin 3.5%. To pokazuje jaka to siła.
Prawda jest taka ze o 21 przypomnieliscie sobie ze nie jesteście w internecie.
Taki wynik to nie powód głupoty ludzi. To powod glupoty Korwina ktory co powie mądrego to potem #!$%@? 3 nonsensami i tekstami wyzutymi z empatii.
Nie będzie koalicji z KORWINEM. Janusz moze zostać potraktowany co najwyzej jako dodatkowy ziemniak na talerzu ktory utworzy danie ale nikt nie umrze jak go nie bedzie. Co wiecej. Moze byc nawet ziemniakiem z lekko podgniłym miąższem.
Przestańscie się wreszcie okłamywać.
Korwin spadł w polityczny niebyt. Wina jest tylko jego oraz tej części wyborców którzy uderzają w sekciarstwo (bo to jest skierowane do Kucy a nie osob ktore na niego glosowaly ale go nie wyznają jako boga).
Mowicie tez ze Kukiz ciągle o jowach gada. Czytając mirko i komenty na głównej- o jowach #!$%@? więcej niż on.
nie jego sluchacie poglądów i ciągle jak mantre tluczecie jowy.
Robiąc coś setny raz tak samo jak nie wychodzi nie mozna sie dziwic ze 101 znow sie #!$%@?.
Wpis powtorze na dziennej. #polityka
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korwin spadł w polityczny niebyt.


@wodd: spadło w nibyt to SLD, Korwin na razie jedyna partia oprócz PoPis wchodzi do parlamentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@neib1: skoro Polska jest pchana do mącenia w Europie to dobrze że umiemy się do tego przyznać, może w końcu przestaniem być popychadłem jankesów. I zaczniemy myśleć o własnym interesie, albo że nie warto zaczynać III w.ś (USA-Rosja przez proxy Ukraina).
  • Odpowiedz
Warmińsko mazurskie: 0 podliczonych - http://prezydent2015.pkw.gov.pl/319_Czesciowe_wyniki_w_Polsce/28
Mazowieckie: 1/3 podliczona i to bez np warszawki... - http://prezydent2015.pkw.gov.pl/319_Czesciowe_wyniki_w_Polsce/14
Wielkopolskie: 1/5 podliczona - http://prezydent2015.pkw.gov.pl/319_Czesciowe_wyniki_w_Polsce/30
Łódzkie: 1/2 podliczona (54%) - http://prezydent2015.pkw.gov.pl/319_Czesciowe_wyniki_w_Polsce/10

Wszędzie wam nasram tymi linkami, bo póki co nie ma ostatecznych wyników. Jeszcze się okaże, że wygra Komorowski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wodd: ja nie wyznaje Korwina i nie jestem kucem ale na niego głosowałem bo ma program i wizje jak polepszyć Polskę. Nie zagłosowałem na Kukiza choć go bardzo lubię dlatego ze nie ma programu, on tylko głosi patriotyczne hasła i krzyczy że trzeba rozwalić beton ale nie mówi jak chce to zrobić. No i jeszcze te Jowy z którymi się nie zgadzam. Kukiz mi troche przypomina Palikota który był populistą.
  • Odpowiedz
@wodd: No co Ty. Korwin Krul, jeśli nie zgadzasz się z jego poglądami to jesteś lewakiem lub idiotą bo nie umiesz czytać między wierszami. Szach mat, zaorane xD
  • Odpowiedz
stwierdzam #!$%@? mózgowe, proszę się zabić

Głupi jestes i nie rozumiesz co wódz miał na myśli, typowy leming jesteś; -).


@Skogyr:
@Atreus:

Ooo, i to jest wasza kucopropaganda. Śmialiście z fanatycznej armii moherowej, a jesteście tacy sami. Od głosowania na Korwina powstrzymuje mnie głównie jego elektorat, z wami nie chce się mieć nic wspólnego.
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: To jest slogan, bon-mot, krul takimi samymi operuje, plebs nie rozumie i potem kuce musza tłumaczyć co autor miał na myśli.

Półrozumna istota po usłyszeniu takiego tekstu powinna się chwilę zreflektować nad tym co pisze i co myśli, albo "myśli, że myśli".

Takie coś działa silniej na psychikę i zmusza do myślenia, jak nie teraz to za jakiś czas, niż jakieś pseudo wywody na pół strony.

Społeczeństwo debili.
  • Odpowiedz
@Skogyr: A oporów kolega nie ma przed braniem od niedojrzałych rodaków ich wysiłku? Strasznie to lewackie. Gdyby kolega żył w swojej kapitalistycznej utopii nie było by darmowych studiów a i z katarem też nie bylo by gdzie iść. Kapitalizm już przerabialismy podobnie jak komunizm i nic dobrego z tego nie wyszło.
  • Odpowiedz
@Atreus: Kapitalizmu w nowej historii jeszcze nie było.
Był przed chrześcijaństwem i popatrz Słowianie byli wolni i opanowali pół Europy, a także rozlewali się na Bliskim Wschodzie, a i nawet do Chin niektórzy z nas dotarli.
Takie to były czasy.
A teraz siedzimy w gnoju i pomiatają nami.

Płacę podatki póki co, moi rodzice też płacą i płacili, więc używam tego.
#!$%@? argument jak z dupy, możesz się zabić.
  • Odpowiedz
@Skogyr: Oświeć mnie w takim razie jakimiś źródłami słowiańskiego kapitalizmu, rozlewaniu się slowian na bliskim wschodzie i wyprawach do Chin. Poważnie pytam bo z takimi rewelacjami kolega bije Danikena na głowę.
  • Odpowiedz
@Atreus:
1. To chyba jasne, że przed chrześcijaństwem panował tu właśnie kapitalizm, a i jakiś czas po chrzcie też; Nie było podatków, plemiennej służby zdrowia, plemiennej opieki socjalnej i innych tego typu bzdur, a popatrz nikt nie umierał jeszcze można było kolonizować.

2. Co do tego jak daleko Słowianie zawędrowali odsyłam do map genetycznych świata;
  • Odpowiedz