Wpis z mikrobloga

Spoko. Mój kandydat nie został uwzględniony w sondażowych wynikach wyborczych, podobnie jak Batman, na którego głosował któryś z użytkowników bądź któraś z użytkowniczek. Trudno.

ps. Wielka niespodzianka. W ii turze wybieramy między mniejszym a większym złem. Który z kandydatów zasługuje na miano zła większego? Pan Duda, który chce dokończyć bliżej niesprecyzowane, ale niedokończone "dzieło" swojego mistrza Lecha Kaczyńskiego, i którego partia ma prezesa cierpiącego na PTSD (po stracie brata Jarek bankowo jest okazem zdrowia psychicznego. kto by się przejmował takimi błahostkami jak śmierć członka rodziny w katastrofie lotniczej? ), czy może pan Komorowski, którego każdy wyjazd za granicę zagraża potencjalną kompromitacją naszego kraju :) i który w wolnych chwilach lubi usiąść z żoną nad rzeką i rozkoszować się dymem palących się nieopodal śmieci. haha. Żenada. :))))
#polityka #tusk #neuropa #wybory #drugatura #4konserwy
ohYeah - Spoko. Mój kandydat nie został uwzględniony w sondażowych wynikach wyborczyc...

źródło: comment_3YSPp2dL8KqYItSGXPWzAsQIEtnC4728.jpg

Pobierz
  • 8
haha, zabłysnąłeś. Nie wiem, czy Twoje pytanie było retoryczne (jeśli docelowo tak, to średnio wyszedł Ci ten zabieg stylistyczny, hehe), ale wytłumaczę Ci, po #!$%@? oddałam nieważny głos (byłoby dla mnie mega uwłaczające, gdyby to mi ktoś musiał tłumaczyć taki banał. Inna sprawa, że nie wyjechałabym z tak żenującym komentarzem...). Otóż żaden z kandydatów mi nie odpowiadał, zatem nie głosowałam na siłę. Twoja logika = oddajesz ważny głos, nie płaczesz że w