Wpis z mikrobloga

@ripp1337: @Askarto: @ruszka: #!$%@?, koleś chce ogłosić Chrystusa królem Polski. Na to nie idą nawet fanatyczni katolicy, taki postulat jako prezydent (nieszanując woli większości Polaków którzy chcąc nie chcąc nie są wierzący) to gówno a nie najbardziej ogarnięty facet. Nie odmawiam mu retoryki i czy charyzmy, ale bez przesady.
@peszmerd: @ripp1337:

#!$%@?, koleś chce ogłosić Chrystusa królem Polski.


Przeszkadza ci to? Bo mi nie - jako agnostykowi i antyklerykałowi. Jesteśmy krajem z tradycją katolicką, a żeby kraj przetrwał, musi mieć spoiwo które łączy ludzi, przeciętne masy. Najlepszym i najtrwalszym spoiwem jest religia (Żydzi i Muzułmanie mogą być tu przykładem), inaczej możemy zostać zjedzeni kulturowo, i będziemy krajem nijakim. Nie będzie nigdy kandydata który w 100% będzie miał poglądy pasujące
@peszmerd:

W liceum zabrało umiejętności czytania ze zrozumieniem? Albo wołania ludzi którzy rzeczywiście to napisali?

@peszmerd: @ripp1337:


Nie kompromituj się, śmieszny człowieczku. Jeżeli nie wiesz która część wypowiedzi odnosi się do ciebie przy jednoczesnym użyciu cytatu wypowiedzi do której się odnoszę, to cóż. Nawet skończenie studiów humanistycznych ci nie pomoże. Podpowiem ci, bo widzę, że z inteligencją u ciebie słabo - ta wypowiedź na dole nie odnosi się do
@ruszka: koleżko, naucz się zasad jakie panują i Internecie i poprawnego cytowania. Dopiero po przeczytaniu po raz trzeci zrozumiałem o co Ci chodzi, i edytowałem. Śmieszny człowieczku, no chyba coś się poprzestawiało pod kopułą. Szczęść Boże.
@peszmerd:

koleżko, naucz się zasad jakie panują i Internecie i poprawnego cytowania.


Koleżko, jesteś na wykopie, tutaj można się odnosić do kilku osób w jednym komentarzu. Nie podoba ci się, to


Nie będziesz mnie pouczał, bo jestem tu dłużej od ciebie.

Dopiero po przeczytaniu po raz trzeci zrozumiałem o co Ci chodzi,


IQ <100 to straszna choroba.