Wpis z mikrobloga

#!$%@? mircy, mam 24 lata, jutro idę do dentysty na borowanie 6 zębów. Pomimo, że już obiecali mi podwójne, mega odprężające znieczulenie, to jestem cały podenerwowany, autentycznie się boję jak małe dziecko. Dziewczyna nie ogarnia, matka wyśmiewa, siostra wyśmiewa, a ja i tak idę tam jak za popełnienie ciężkiej zbrodni - i tak jest #!$%@? za każdym razem.

Kto będąc starym koniem, nadal boi sie dentysów i robi mu się słabo jak słyszy wiertarkę w poczekalni, daje plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dentysta #dentystacwel ##!$%@?
kobiaszu - #!$%@? mircy, mam 24 lata, jutro idę do dentysty na borowanie 6 zębów. Pom...

źródło: comment_cpXGdz1SdfUh2ljDrLfPtdHDeVNbmdhX.jpg

Pobierz
  • 17
@kobiaszu: mam 23 lata i pierwsze wizyty u dentysty miałam... w listopadzie zeszłego roku, bałam się bardzo xD Borowanie da się przeżyć - miałam łatane każdą 6 i 7, z obu stron, na dole i u góry. Z znieczuleniem było spoko, da się przeżyć. Najgorsze było tylko znieczulenie górne, jak wbijają Ci igłę w podniebienie ;p
@Leafina: problem w tym, że ja już róne cuda przeżywałem u dentysty - np. wyrywanie wszystkich zdrowych czwórek pod aparat ortodontyczny. A mimo to odczuwam strach przed zwykłym borowaniem.
@kobiaszu: Będziesz miał borowane 6 zębów na raz? Może poszukaj gabinetu z głupim jasiem, ewentualnie narkoza? Ja się boję dentysty, ale ostatnie 2 lata to bardzo częste wizyty u sympatycznie babki więc strach jest mniejszy i jakoś to znoszę (mój portfel niestety gorzej). Mój niebieski ma jeszcze gorzej, bo ma odruch wymiotny przy samym badaniu więc nawet znieczulenie nic mu nie pomoże, tylko głupi jaś.