Wpis z mikrobloga

@mgr_rybak a masz doświadczenia ze smart bankiem? bo dla mnie wystarczy 1 wypłata bo to przecież oszczędnościowe konto. napisali ze za 0 zł konto. czy jednak ukryte sa jakies opłaty? widzę albo 0 albo 5 zeta na rorze a fajne mają oporcentowanie.
@jamcion: Mam doświadczenie. Działa bez problemów (obsługuję wyłącznie przez aplikację na androida). Kartą da się płacić przez neta (wypukła). Sprawdziłem, że już oprocentowanie spadło do 3%. Ale jak na konto oszczędnościowe to i tak wysoko.
Opłat za konto i kartę brak, chyba, że chcesz wyciągi papierowe i jakieś inne sprawy. Wypłaty z dowolnych bankomatów za darmo. Zobaczymy czy tak zostanie, bo inne banki już ruszają z akcją pobierania opłat z obcych
@mgr_rybak fajnie fajnie. ja własnei szukam dobrego banku bo mój bank zapowiedział wprowadzenie banku a w młodym tworze mogą się jeszcze starać i nie będą wporwadzać dodatkowych opłat. Dobrą informacją jest to, że marką parasolową smart banku jest Fm bank, więc pieniądze nie wyparują.
@adiqq, no nie ma, ale przecież payu samo z siebie oferuje podpięcie karty i płatność w sklepach, kotre oferują płatność payu, więc nie ma z tym problemu wiekszego. A Bank smart tak czy siak wprowadzi pewnie płatności online via payu. Myślę, że jest dobrze z nim patrząc na czas jaki dzialają na rynku. ps. moja subiektywna ocena tego co od kilku dni czytam :)
@jamcion: ps. A co z dotpayem, platnosci24 itp. Nie wszędzie jest payu. Poza tym wydaje mi się ze od płatności karta jest prowizja i sprzedający może ja wyłączyć (niepotwierdzone info).
no fakt - doliczana jest prowizja dla sprzedawcy. a w płatnościach 24 dla klienta, więc wolę 1 opcję ;p Przynajmniej tak mi się wydaje, że jest na rachunku, jak zamawiam pizze. sprawdzę jutro :) to potwierdzę.