Wpis z mikrobloga

Wczoraj przed snem przesluchalem sobie binaural beats dla swiadomego snienia (1h trwania). To tyle pomoglo ze rzeczywiscie sny moje wydawaly sie dluzsze i panietalem po przebudzeniu 3 sny bardzo szczególowo. Polecam. Sluchawki, z których korzystalem to superlux 662f. A takiego ciekawszego z dzisiejszych snów to jazda na rowerze z niesamowita predkoscia. Na ogonie mialem policje, a jak wjechalem w pojazd poruszajacy sie przede mna to mi nic sie nie dzialo, a auta sie ode mnie odbijaly. Potem skoczylem na wierzowiec i przy prubie ladowania na dachu przelecialem przez wszystkie kondygnacje i wyladowalem w barze na parterze i zamówilem sobie drinka.

Apropos binauralnych dzwieków(?) to mam nadzieje ze dzalaja a nie jest to tylko sila autosugestii. Jak 1. raz spróbowalem (1/2h trwania), to tez zadzalalo, ale w mniejszym stopniu.

@robka1996: #ld #swiadomysen #sennik #swiadomesnienie #swiadomesny #oneironautyka #ldzmiastemsnow #binaural
  • 8
  • Odpowiedz
sciagnalem sobi na komórke z chomikuj kiedys kiedys, ale sluchanie dopiero teraz odpalilem, bo wczesniej mialem sluchawki reklamówkowe pewnej galerii handlowej.
  • Odpowiedz
Jesze jest cos takiego jak idoser, ale nie wiem czy to naprawde dziala. Krótkomówiac strona reklamuje sie posiadaniem wlasnego laboratorium, które prowadzi badania nad dzwiekiem, który ma nas wprowadzic w okreslone stany, ale wyglada to jak sciema. Jakies laboratorium, jakies badania, jakas grupa badanych, wielka niewiadoma, a jednak sa ludzie (o ile nie podstawieni), którzy chwala sobie dzalanie tys idoserów.
  • Odpowiedz