Wpis z mikrobloga

@kubapolice: Na komunię, na chrzciny, co to #!$%@? jest, droga krzyżowa że mają przyjeżdżać maluchem '70?
@DeXteR25: Dżesika w celu podkreślenia patologi, której de facto nie ma ze względu na wynajęcie samochodu.

#!$%@? się jak ten różowy ostatnio dla którego patologią było to że wszystkie druhny czy jak się na nie mówi ubrały się na różowo, jebnięci.
@DeXteR25: A ja gniję z Ciebie i Twojego rozumowania.
Nie ma patologii nie dlatego, że stać ich na samochód. Po prostu wynajęcie samochodu nie jest patologią, użyj mózgu, wyjdź z piwnicy.
@Namenick:
A widzisz jednak jest. Patologia umysłową. Wynajęcie samochodu na komunię i wożenie małej Dżesiki jak księżniczki, która za chwilę ma wyjść za swojego księcia jest patologią. Bo ma na celu tylko jedno. Pokazać takiej samej patoli jacy to "my nie jesteśmy wystawni" i jak to "nas nie stać" Za rok Brajankowi śmigłowca wynajmiemy na komunię bo to przecież wymagane przez powagę sytuacji! A każdy kogo nie stać na egzotyczne imię
@kubapolice: Wielcy katolicy co w kościele są raz na 10 lat, pacierza nie potrafią zmówić i jak dziecko ma komunię to trzeba się najlepiej zapożyczyć "bo co ludzie powiedzo!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obłuda i patola w najgorszym wydaniu.
@DeXteR25: Nie, nikt u mnie z rodziny nie wynajmował samochodu i mam to szczerze w dupie, ale kisnę kiedy bordo #!$%@? się do czego tylko może kiedy sam z piwnicy nie wchodzi.
No a tutaj to nawet się w parę dobrały.
bordo #!$%@? się do czego tylko może kiedy sam z piwnicy nie wchodzi.


@Namenick: Uuu, widzę kompleksy motzno. Chętnie oddam bordo jak tak bardzo pragniesz. Ale do tego trzeba pisać cokolwiek z sensem na portalu ze śmiesznymi, potrafisz?
Dobrze, że mi przypomniałeś o piwnicy, muszę do niej zejść po pudełko od karty graf. bo sprzedaję. Dzięki! ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Namenick: Nic się nie przejmuj. Bordo jest w Twoim zasięgu. Wystarczy, że będziesz dużo się uczył, ciężko pracował, wybudujesz piękny dom z piwnicą, zejdziesz do tej piwnicy, w której zamknie Cię poderwana przed chwilą modelka i wtedy...