Wpis z mikrobloga

Czy istnieje jakieś miejsce, do którego można wysłać spodnie i ktoś uszyje mi wierną ich kopię z lepszego materiału?
Szukam bojówek (cargo trousers), ale nawet w necie takich nie widzę. Raz kupiłem odpowiednie w sklepie, ale przed pierwszym praniem już się drzeć zaczęły (planowane postarzanie produktów widocznie dotyczy nawet ubrań).

A może jest ktoś chętny do skompletowania bojówek nagiego chodzenia?
Kapitalizm dzielnie tworzy problemy niespotykane w innych systemach.

  • 13
  • Odpowiedz
Do krawca się zgłoś.

@avangarda: Raz już byłem z podobnym problemem. To nie pomogło, ale może ktoś ma jakiś elektroniczny skaner, wycinarkę i zszywarkę (lub poleci mi ciekawe spodnie).
Nie chcę też zapłacić za krawca o wiele więcej, niż za te spodnie wcześniej zapłaciłem.
  • Odpowiedz
@subskrybent_wykopu: Tak, jak napisałem wcześniej, krawiec nie jest za bardzo rozwiązaniem, bo już raz próbowałem. Chyba, że ktoś ma elektroniczny skaner, wycinarkę i zszywarkę, aby nie wyszło z tego rękodzieło.
  • Odpowiedz
poko bojówki robi Helikton, polecam zapoznać sie z ich produktami - bo zajebiscie wytrzymałe ze tak powiem ;)


@Antlion: Tu się zgodze, ripstop robi robotę.

Czy istnieje jakieś miejsce, do którego można wysłać spodnie i ktoś uszyje mi wierną ich kopię z lepszego materiału?


@976497: Szukaj krawiectwa taktycznego. Oni robią plecaki, nerki itp z dowolnego materiału.
  • Odpowiedz
@976497: Z dupy to pytanie. Zamiast tego trzeba było zapytać o te porządne firmy szyjące dla wojska a nie jakieś chińskie gówno. I podpinam się do kolegów wyżej - Helikon daje radę.

Helikton

@Antlion: Co? xD
  • Odpowiedz