Wpis z mikrobloga

Mireczki czy macie doświadczenie w złamaniach? Co sądzicie o tym z fotek? Nie mam CD, to tyle co udało mi sie zrobić na monitorze w izbie przyjec. Moja mama została pozostawiona z decyzją czy chce podjąć się operacji i śrubowania czy zaryzykować i zostawić rękę w gipsie... trochę zgłupiała bo lekarz nie potrafił postawić konkretnej decyzji. Mama ma 75 lat.Nie chce leczyć jej przez mirko ale pytam o Wasze doświadczenia w tym temacie

#lekarz #medycyna #ortopedia
Pobierz 3000swin - Mireczki czy macie doświadczenie w złamaniach? Co sądzicie o tym z fotek? ...
źródło: comment_SJqFQD66w8cmgft1rgrOwolUPsNrBfep.jpg
  • 6
@3000swin: 75 lat to nie jest tragedia, chyba, że ktoś ma bogatą historię kardiologiczną. Po wrzuceniu tego w gips sprawności pełnej może już nie mieć.
@Volter: Nikt za pacjenta decyzji nie podejmie - można pokazać za i przeciw ale decyzja należy do pacjenta.
@3000swin: moja Babcia w wieku lat 77 złamała podobnie okolice nadgarstka,wstawili jej druty Kirschnera i owszem bolało ale wtedy lekarz nie dawał szans,że będzie ruszać tą ręką a dziś po 5 latach jest prawie całkowicie sprawna. Dodaj jej otuchy i pozdrów :)