Wpis z mikrobloga

@Cieplozimno: nikt nie mówi, że nie wyzywał. Ale z ama które miało przybliżyć go jako kandydata zrobił się chlew, bo wykopki nie so przebrzydłuymi lewakami i trzeba było zgnoić. Albo jest się #!$%@? cywilizowanym a on podludziem bo wyzywa, albo i my i on jesteśmy siebie warci. Jacy wyborcy tacy politycy.
@Cieplozimno: nie tłumaczę jej wyzywania tym, ze wykopki wyzywali. Nie traktowałem tego jako wyzywanie. Ale dobra w sumie mało ważne tak na prawde, wykopki zachowały się jak bydło, autorka nie powinna wyzywać, a wykopki nie powinny się zachować jak debile. To jak się autorka wypowiada nie umniejsza debilizmu komentujących ama. To jednak moja opinia.
@Cieplozimno: szkoda, ze nie znasz kontekstu tego tekstu, moze bys się nie kompromitowal tekstem o hipokrytach.
I ciekawi mnie co do mnie osobiście masz, ze w co drugim komentarzu piszesz "ta hipokrytka" a nawet boisz się zawolac.
@tony_soprano: dzieki za zrozumienie :-)
@mojwa: zapomnialam dopisac, a android nie chce współpracować.
O jakiej hipokryzji mówisz, jeżeli mój wpis tyczyl się robienia szamba w AMA a nie jakiegoś obrażania samego w sobie?
Poza tym na wszystko jest miejsce i czas.

Aczkolwiek przejrzałam sobie Twój profil i spodziewam się, że nie podyskutujemy sensownie, bo trudno dyskutować z kimś kto ma obsesję na punkcie lewactwa.