Wpis z mikrobloga

Mamy z różowym problem (i nie jest to dziecko ;p ). Czy wypada nazwiska osób zaproszonych drukować na kopercie do zaproszeń, zawiadomień ślubnych? W środku również są drukowane nazwiska, a nie pisane ręcznie (była taka opcja, więc wzięliśmy). I teraz pytanie czy na kopertach też możemy wydrukować, bo ani ja, ani różowy nie umiemy ładnie pisać, a wręcz jest bardzo źle ;) Nie chcielibyśmy szpecić kopert naszym pismem, ale tak pomyśleliśmy, że wtedy nigdzie na zaproszeniu nie będzie naszego śladu (że niby nie włożymy w to serca czy coś)... Co myślicie?

#slub #kiciochpyta #pytanie
  • 17
  • Odpowiedz
@ytany: według mnie najestetyczniej będzie znaleźć kogoś kto ładnie wypiszę koperty, w moim przypadku ten zaszczyt przypadł po krótkiej namowie - mojej teściowej, jak masz dobrą "mamusię" to może pomoże
  • Odpowiedz
@ytany: Ja nic nie pisałam na ozdobnych kopertach od zaproszeń, a samo zaproszenie było w całości wydrukowane. Pisałam dopiero ręcznie adres na zwykłych białych kopertach, w które włożyłam koperty z zaproszeniem :P
  • Odpowiedz
@ytany: Na swoich kopertach nic nie pisałem. #mianowicie ;) byłem w życiu na kilku weselach i nie pamiętam aby na którejkolwiek kopercie z zaproszeniem były nazwiska, na jednej było Zaproszenie na uroczystość Weselną Karyny i Sebixa - coś w ten deseń.
  • Odpowiedz
@ytany: Już nie mówiąc, że kasa na wesele to byłby niezły kapitał na poczet mieszkania. Lub fajne kameralne wesele na Kanarach, albo innych Karaibach. Przynajmniej pogoda byłaby na pewno ładna.
  • Odpowiedz
@ytany: Wysyłane zaproszenia wkładaliśmy w białą kopertę, a na niej normalnie napisany adres i nazwisko. Łot cała fizozofija.
  • Odpowiedz
@ytany: Napisałam przecież, że ozdobną kopertę ładowałam do zwykłej białej i dopiero na tym pisałam adres i niosłam na pocztę ;) Nieważne czy zawiadomienia, czy zaproszenia
  • Odpowiedz