Wpis z mikrobloga

mam nadzieję, że zagości w polskiej polityce na dłużej.


@leukonoe: Ja też. Chciałbym go widzieć w Sejmie, nie wiem tylko czy kosztem choćby 5,01% dla Narodowców... Z drugiej strony może Korwin się opamięta, przestanie gwiazdorzyć i razem z Kukizem/Kowalskim wystartują w wyborach do Sejmu. Z drugiej strony znając rozeznanie krula, to jeszcze gotów pójść w koalicję, bo przecież "8% pewne" wtedy :-).
Tak czy inaczej, Marian na Posła, a w tych
  • Odpowiedz
@Ben130222: Trafiłeś w sedno. Gdyby Maniek nie miał przy sobie tych ludzi z ruchu narodowego to miałby mój głos, a tak to ktoś inny otrzyma.

@RolnikSamWdolinie co jest oszołomskiego? Może nic, ale są za mocno radykalni/nienawistni do ludzi. I to nie taką nienawiścią jak pałają do siebie po/pis tylko zakrawającą o rozwiązania siłowe. Mówiąc wprost, można mieć radykalny pogląd np. na homo (sam popieram partie, które tego nigdy tego zjawiska nie
  • Odpowiedz
@JCash: Jakoś nie słyszałem żeby rzeczywiście coś nienawistnego zrobili czego nie można powiedzieć o korwinie. Wszystko jest kwestia PRu jaki robią im media. W wypowiedziach działaczy rn nigdy nie słyszałem niczego naprawdę radykalnego. Nikt z nich nie powiedział że nie powinno sie pokazywać niepełnosprawnych w telewizji ani że do bandytów można strzelać. Jednak to RN jest uważany jako ten szalony i radykalny
  • Odpowiedz