Wpis z mikrobloga

Mam jedno zasadnicze pytanie. Czy aż tak bardzo przeszkadza Wam Mirki, że Braun mówi o Kościele, żydach czy intronizacji? Nie wolicie kraju katolickiego? Nasza kultura się z tym wiąże, nasi rodzice i dziadkowie w takim kraju dorastali. Ja wolę to niż, żeby być nowoczesnym i później cierpieć jak pół europy, bo najazd muslimów, feministek, pwedałów i innych tego typu wynaturzeń. #debata #wybory #braun #pytanie
  • 29
@enron: Braun mówi o współpracy z krajami arabskimi i naszymi sąsiadami, także ten.


@Ulker1707: może i chciałby współpracować, gorzej z takimi chęciami po stronie państw "wrogich wyznaniowo".
@eMac1ek: ""nie dla żydowskich roszczeń" - zaraz, czy Żydzi ci nie byli pełnoprawnymi właścicielami kamienic? Czy nie należy szanować własności żydowskiej?" Poczytaj jego program lub wysłuchaj jego wykładów, które można obejrzeć na YT, a dowiesz się, że Braun jest przeciwko roszczeniom żydowskim, ale nie tym prywatnym. Czyli nie słuchamy, krzyków większości żydów, ale jak przyjdzie prywatna osoba to niech się sądzi, że kamienica należy do niego, jak wygra to niech sobie
@Ulker1707: Mnie osobiście trochę przeszkadza. Mimo, ze wyrosłem z bojowania z katolicyzmem, to jednak jestem ateuszem (oficjalnie, proszę się odczepić ;P). Wpływ KK na historię Polski oczywiście szanuję. Generalnie to kwestie światopoglądowe stawiam mocno na drugim miejscu, a w wielu innych kwestiach się z Braunem zgadzam. Gdyby był bardziej stonowany, to spoko, ale w obecnej formie jest to trochę rzucające się w oczy.
@pejczi: "oni wssyscy chcą zjechać się do Polski i indokrynowac nas w każdej dziedzinie". Oczywiście, że chcą. Mało to nawet na wykopie było znalezisk o tym jak muslimy, nawet gówniaki mówią, że nasze kobiety to dziwki a nasza religia to badziew, ale na szczęście oni to zmienią?