Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałbym sobie zrobić wypaśny ekranik startowy w mojej Lumii z pomocą #tileart i #polandball, ale moje umiejętności graficzne kończą się gdy trzeba użyć czegoś więcej niż Painta. Znalazłby się ktoś na tyle dobry (może sam autor, bo chyba też jest z Wykopu [nicku nie znam...]), kto przerobiłby mi ten plakat z "I want to believe" tak, żeby polandball z balonikiem był jednym obrazkiem na przezroczystym tle a reszta to tło + napis? Ew. napis jako jeszcze inny pliczek też z przezroczystym tłem?
#grafika #photoshop #prosba ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz
źródło: comment_JITjFQJxWjS4OnAczhZXIS7LNWIDa43Q.jpg
  • 15
@kinky_savage: Tak, ew. rozmiar samego obrazka z polandballem wielkości takiej żeby sie tylko zmieścił, ale to juz sam umiem zrobić. Większy problem mam z tłem i napisem, żeby bez balla i napisu to tło jakoś w miare wygladalo.
@wywu: Dosłownie tydzień temu zmieniłem, bo mi się już znudził ;d Ogólnie obrazki od cumpli jak najbardziej działają, trzeba tylko pobierać przez IE a nie #tylkomirkotylkowindowsphone. Efekt był... fajny, ale musiałbym nad tym posiedzieć jeszcze trochę, żeby warto było się tym chwalić. No i na ekranie startowym trzeba mieć dużo ikonek (albo mieć je duże), a w moim przypadku ani jedno ani drugie niestety się nie sprawdza ( ͡°