Wpis z mikrobloga

@typowytypek: nie chodzi o to, że on gra w piłkę, bo to kumam. Sport, zdrowie i w ogóle :) Tylko chodzi mi o to, że on daje wpisy jakby był zajebistym piłkarzem zarabiającym na tym krocie i mającym masę fanek. Ale okej, jestem zła i niedobra bo oczywiście tak naprawdę chodziło o to, że piłka to zło :D no dajcie spokój ;)
@Majka94: a ja Cie nie podziwiam, typowa zakompleksiona gówniara która chcę się dowartościować śmiejąc się z ninnych ludzi, znam Michała osobiście może i koleś jest specyficzny ale ma swoją zajawkę. Lepszą niż #!$%@? się na plusy na Wykopie. Mam nadzieję, że wspólnie dojdziemy do tego kim jesteś i będziesz miała okazje pośmiać się z niego jemu w twarz, na pewno będziesz równie wyszczekana i szydercza.

Jeszcze, żeby On coś Ci zrobił...
@Majka94: Nie, nie o to chodzi. Na gorącą wpadają wpisy jak sebixy piszą jakieś śmieszne rzeczy i trafiają tam idioci, głąby którzy nie robią nic w życiu tylko piszą na facebooku ja kto bardzo pieprzą policje, a mają 1.5m w kapeluszu. Ten koleś to koleś z pasją, skoro lubi tak pisać to niech piszę, może to mu jakoś psychicznie pomaga?
@Majka94: nie chodzi o piłkę tylko o typa. Wg. mnie nie przechwala się tylko sobie żartuje. Fajne podejście. Wg. Ciebie powinien porównywać się do zawodników reprezentacji czy do kolegów z drużyny? Moim zdaniem to drugie. Gościu jest pozytywnie nastawiony i to się chwali