Wpis z mikrobloga

@JavaDevMatt: wczoraj widząc reklamę Twojej gry, szczególnie po zobaczeniu filmiku reklamującego pomyślałem, że ją kupię. A co tam.
Jednak ściągnąłem najpierw demo, i po 10 minutach #!$%@? się, bo żadnego poziomu nie mogłem przejść, zarzuciłem grę, i cieszyłem się że to tylko demo.
Dziś rano na kibelku zrobiłem drugie podejście i przeszedłem 4 poziomy.
Dziś kupię pełną wersję - tylko powiedz mi najpierw - czy tam jest tylko muzyka klasyczna czy
@seba_syn_zenona: aktualnie jest tylko te 9 utworow. Powoli mam zamiar wraz z updatami wrzucac nowe kawalki. Mam zamiar zrobic taka akcje promocyjna, gdzie bede pisal do muzykow, czy udostpenia mi jakies utwory do zaprogramowania w mojej grze. Zobaczymy co sie z czasem pojawi :)

Dzwiek pionka mozna wylaczyc w settings gry
@seba_syn_zenona: no mam takie podejscie, ze nie bede bawil sie w zadzadanie roznych wersji - jest to jednak dodatkowa praca naprawiac bledy w 2 wersjach gry (demo/pelna). Darmowa wersja jest z reklama, a jesli ktos chce wesprzec tworce, to moze zaplacic i przy okazji nie miec reklam :)
@JavaDevMatt: ok. Więc jak tylko będzie trochę więcej kawałków niż 9 i będą w pełnej długości, to chętnie Cię wesprę.
Myślę, że ta gra naprawę może być hitem exportowym (już trochę jest) - tylko potrzebne tam dużo więcej kawałków. Jeśl nie możesz muzyki współczesnej to dodaj więcej poważnej, na które prawa już wygasły.

Aaa i jeszcze moja drobna subiektywna uwaga. Na poziomie easy przydałoby się trochę więcej szans w wypadku pomylenia