Wpis z mikrobloga

@Tarec: no na tle innych to z Korwina taki hipokryta, że ja #!$%@?ę. Nie wiem czy to faktycznie było zagranie pod publiczkę. Mi się jego reakcja nie podoba, chociaż jego słowa nie są pozbawione sensu. Jednak przeskakiwanie na innego kandydata przez taką pierdołę źle świadczy nie o Korwinie tylko o wyborcy.
@strewa:

"demolujących otoczenie rabusiach, do których powinno się strzelać", a potem broni chuligana, który...

i pozwól że dokończę zdanie

...biegał po murawie i machał łapkami


streakerów na boisku też snajper powinien odstrzelić bo wbiegł i to w dodatku na golasa!
nie widziałem żeby ten kibol:
1. rzucał kamieniami, koktajlami mołotowa, granatami
2. nie miał broni białej, broni palnej
3. nawet nie był zamaskowany
4. nie wyrywał krzesełek

policja strzela z broni
@przemeklif: Popatrz sobie na jej wywiad z Kajdanowiczem, który nieustannie ją prowkuje, ona zachowuje zimną krew i mówi swoje. Korwin przy tym samym wywiadzie zwyzywałby wszystkich od debili, wspomniał o Hitlerze i 3x popluł. Kto w tej kampanii zrobił największy progres? Korwin? Kukiz? Czy jednak Ogórek, która wykorzystała SLD do swoich celów? I z nikogo wypromowała się na całą Polskę.
Odróżniaj również cechy dobrego polityka i dobrego ideologa. Polityk nie powinien
@strewa: bo JKM ma robić zamieszanie, taka jest jego rola od 25 lat, najpierw mówi mądre rzeczy i zdobytą przychylność wyborców, po to żeby zaraz mówić coś z dupy co zniechęca ludzi.
@kawior2007: Łapanie za słówka niewiele Ci da. Nie wiem, czy rozumiesz słowo postęp/progres. Nie musi od razu na tyle się wypromować, by zakładać partię. Ale z nic nie znaczącej osoby, która nawet do europarlamentu nie była się w stanie dostać, na nadchodzące wybory IMHO ma pewne miejsce w Sejmie, jednocześnie odetnie się od SLD, który ją wypromował i który już dzisiaj jest politycznym trupem.