Wpis z mikrobloga

@Czokowoko: weźcie mi z oczu tego kretyna () wszyscy się nim tak zachwycają, a ja go po prostu nie mogę słuchać. Nie dość, że filmik, który mógłby trwać 10 minut trwa dwie godziny, to jeszcze nie tłumaczy co i dlaczego, tylko poleca wykuwać schematy.
  • Odpowiedz
@Hadzi: Gdyby ceny były studenckie, to bym zapłacił. Ostatnio potrzebowałem dyskretnej, której nie ma na chomiku. Musialbym pòł roku glodowac, by kupić ten abonament.
  • Odpowiedz
@binerek: Zawsze można się zrzucić w kilka osób, chętnie powinni się znaleźć. Niby też to nie do końca uczciwe, ale na pewno bardziej niż jakby każdy z osobna maltretował chomiczka.
  • Odpowiedz
@amiga500: jest uczciwe. Z grupą w ubieglym semestrze zrzucilismy się na kurs matematyki dyskretnej. Karczyńskiego wprost zapytaliśmy czy nie ma nic przeciwko tego typu zrzutom. Nie zrobił problemu i pożyczył jeszcze udanej sesji. :)
  • Odpowiedz
@smugpepe: Ale mi zrobiłeś dzień XD Na c--j inżynierowi "tajemna" wiedza definicji całki albo logarytmu? (i tak pewnie je zna) Albo k---a dowodzenie kosmicznych twierdzeń xD Inżynier ma znać wzór i umieć go sprawnie i poprawnie policzyć. Od dowodzenia i rozwijania matematyki są matematycy, inżynier posługuję się nią tylko dlatego, że jest językiem opisującym wszelkie fizyczne zjawiska.
  • Odpowiedz
@Grypho: Gdyby chodziło o wyszkolenie małp, to byłby całkiem spoko. Osoby zdobywające wyższe wykształcenie powinny jednak nauczyć się czegoś więcej niż trików.
  • Odpowiedz